-202,81 €

Perforatorius MAKITA HR4003C

Makita
HR4003C_MAK

Galingiausias ir efektyviausias klasėje smūginiam gręžimui ir kalimui perforatorius. Reguliuojamas sukimo greitis, iš anksto nustatomas sukimosi dažnis. Priežiūros indikatorius praneša, kada keisti anglinius šepetėlius ir atlikti profilaktinę priežiūrą.

589,59 € 792,40 € - 202,81 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Galingiausias ir efektyviausias klasėje smūginiam gręžimui ir kalimui perforatorius. Reguliuojamas sukimo greitis, iš anksto nustatomas sukimosi dažnis. Priežiūros indikatorius praneša, kada keisti anglinius šepetėlius ir atlikti profilaktinę priežiūrą.

Makita
HR4003C_MAK
Papildomi duomenys
Standartiniai priedai
Šoninė rankena, gylio ribotuvas
Svoris
6,2 kg
Griebtuvas
SDS Max
Laido ilgis
5,0 m
Tipas
Dviejų funkcijų perforatoriai
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Galingumas
1100 W
Triukšmo lygis
92 dB(A)
Smūgių skaičius
1450-2900 sm./min.
Vibracijos lygis
10,0 m/sec²
Gręžiamos skylės skersmuo betone
40 mm
Smūgio jėga
8,3 J
Perforatoriaus funkcijos
2 - gręžimas su kalimu, kalimas
Gręžiamos skylės skersmuo betone deimantine karūna
105 mm
Pakuotė
Plastikinis lagaminas
Apsukų skaičius
250-500 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
479x106x263 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.