Price
  • 0,00 € - 878,00 €

Gamintojas

šakų smulkintuvai

292,12 € 259,42 €
Paskutinė prekė

Elektrinis šakų smulkintuvas Hecht 6280 XL yra puikus pagalbininkas tvarkant sodą. Dėka volo su dantimis, šakų smulkintuvas efektyviai susmulkintas šakas tuo pačiu jas perkelia į talpą, kas lemia efektyvų bet ir tuo pačiu tylų darbą.

285,18 €
Yra sandėlyje

Aštrus kaip skustuvas – puikiam smulkinimo našumui užtikrinti.

Itin tikslūs lazeriu pjauti šveicariški peiliai ir „Bosch Powerdrive“ variklis užtikrina reikiamą greitį ir našumą, todėl galite smulkinti žalius augalus ir iki 40 mm storio šakas.

877,70 € 753,25 €
Išparduota

Šakų smulkintuvas Hecht 6421 su galingu 4- takčiu 13 Ag / 9,8 kW varikliu, tai atnaujintas smulkintuvo Hecht 6420 modelis, kuris sulaukė daug gerų atsiliepimų iš pirkėjų, kurie įsigijo šį įrenginį. Hecht užtikrina efektyvų ir greitą darbą. Lengvai transportuojamas, su ratais pripučiamomis padangomis. Patogiam darbui naudojamos dvi šakų padavimo angos.

147,60 €
Išparduota

Elektrinis šakų smulkintuvas Hecht 624 BOX

  • Itin naudingas ir patogus prietaisas sodo aplinkos priežiūroje
  • Apdoroja medieną, kurios skersmuo iki 4 cm
  • Apsauga nuo perkaitimo
  • Šakas įtraukia automatiškai
  • Lengvai transportuojamas
  • Tyliai veikia

Šakų smulkintuvai jūsų sodui. Šakų smulkintuvai komposto gamybai

Jau daugiau nei 10 metų Bosch tyliai veikiantys šakų smulkintuvai pelno didžiausią pirkėjų palankumą. Nieko nuostabaus, nes tiek frezavimo veleną, tiek ir sraigtinį mechanizmą turintys Bosch smulkintuvai pasižymi išskirtine kokybe, ilgaamžiškumu ir našumu. Dėl itin tylaus veikimo jie yra įvertinti ekologiškumo ženklu "Mėlynasis angelas". Universalus sodas: šiame sode greta mažų augalų auga ir krūmai bei nedideli medeliai. Čia prisireiks smulkinti tiek minkštus, tiek ir kietesnius objektus, pvz., vidutinio dydžio šakas, krūmus, nukarpytos gyvatvorės liekanas, rožes arba dygliuotus krūmus. Šį sunkų darbą smulkintuvas turi įveikti kiek įmanoma greičiau, netrukdydamas šeimai ir kaimynams. ČIA OPTIMALIAI TINKA TYLIAI VEIKIANTIS BOSCH SRAIGTINIS ŠAKŲ SMULKINTUVAS (AXT 2000 HP). Tai savaiminis šakų įtraukimas, galingas, nereikalaujantis techninės priežiūros sraigtinis mechanizmas, labai tylus veikimas, optimaliai paruošiama susmulkinta masė. Didesnis sodas: čia naudojamam smulkintuvui teks įveikti sunkias užduotis, smulkinant suaugusius, storus augalus. Reikės sunaikinti nugenėtas ar nudžiūvusias vaismedžių, senų gyvatvorių, dygliuotų krūmų bei spygliuočių šakas.