Kiti sodo įrankiai

60,50 €
Yra sandėlyje

HECHT 444 yra patikimas elektrinis šepetėlis kruopščiam samanų, piktžolių, kerpių ir purvo pašalinimui aplink namą ir sodą.

Galingas 400 vatų elektros variklis greitai ir efektyviai pašalina žalias samanas ir siaučiančias piktžoles, veikdamas 1 800 apsisukimų per minutę - ir visa tai patogiai stovint.

30,00 €
Yra sandėlyje
Darbas sode gali būti pakankamai sudėtingas, ypač jei kalbėtume apie rudenį krentančius ir į dideles krūvas sudėtus lapus, neišvengiamą piktžolių kasimą iš lysvių ir pievų. Tačiau jų transportavimas į komposto krūvas jau nebėra sudėtingas, nes sukūrėme Naująjį! Kvadratinės formos 219 l ERGO POP UP krepšį. Lengvas, patogus ir sulankstomas, jis puikiai papildys sodo įrankių pašiūrę, o tvarkymasis sode vėl bus malonus.
25,00 €
Yra sandėlyje
Darbas sode gali būti pakankamai sudėtingas, ypač jei kalbėtume apie rudenį krentančius ir į dideles krūvas sudėtus lapus, neišvengiamą piktžolių kasimą iš lysvių ir pievų. Tačiau jų transportavimas į komposto krūvas jau nebėra sudėtingas, nes sukūrėme Naująjį! kvadratinės formos 175 l ERGO POP UP krepšį. Lengvas, patogus ir sulankstomas, jis puikiai papildys sodo įrankių pašiūrę, o tvarkymasis sode vėl bus malonus.
17,00 €
Yra sandėlyje
Darbas sode gali būti pakankamai sudėtingas, ypač jei kalbėtume apie rudenį krentančius ir į dideles krūvas sudėtus lapus, neišvengiamą piktžolių kasimą iš lysvių ir pievų. Tačiau jų transportavimas į komposto krūvas jau nebėra sudėtingas, nes sukūrėme Naująjį! kvadratinės formos 73 l ERGO POP UP krepšį. Lengvas, patogus ir sulankstomas, jis puikiai papildys sodo įrankių pašiūrę, o tvarkymasis sode vėl bus malonus.
60,00 €
Yra sandėlyje

Grąžtas M,Fiskars QuikDrill™ 

Du optimalaus kampo boro plieno peiliai aplink smailų grąžto smaigalį.

Šis dizainas užtikrina įsiskverbimą net į atsparesnės, kietesnės dirvos tipus, išvengia pasipriešinimo skverbiantis gilyn. Puikiai tinkamas daugiamečių augalų sodinimui.

59,00 €
Yra sandėlyje

Grąžtas L,Fiskars QuikDrill™ 

Du optimalaus kampo boro plieno peiliai aplink smailų grąžto smaigalį. Šis dizainas užtikrina įsiskverbimą net į atsparesnės, kietesnės dirvos tipus, išvengia pasipriešinimo skverbiantis gilyn.

Puikiai tinka sodinant gyvatvores ir medžius,

55,00 €
Yra sandėlyje

Grąžtas S Fiskars QuikDrill™ Du optimalaus kampo boro plieno peiliai aplink smailų grąžto smaigalį.

Šis dizainas užtikrina įsiskverbimą net į atsparesnės, kietesnės dirvos tipus, išvengia pasipriešinimo skverbiantis gilyn.

Puikiai tinka svogūnų sodinimui, aeravimui.

23,00 €
Yra sandėlyje
Įrankis trinkelių tarpams valyti, Fiskars Light. Lengvas ravėjimo peilis, skirtas piktžolėms terasoje ar ankštose vietose daržovių ar gėlių lysvėje ravėti.   Savybės ir privalumai: Patogi plieninė peilio geležtė telpa į ankštas vietas. Dėl lengvo aliuminio karkaso paprasta
20,00 €
Yra sandėlyje

Peiliai L, Fiskars QuikDrill™ PlusPart L. 

Dėka Fiskars QuikDrill™ Plus Parts yra lengvai keičiamos, tinka įvairiems sodo darbams.

Trijų dydžių peiliai, tinkantys bet kuriam Fiskars QuikDrill™ velenui

Keičiami peiliai prailgina originalaus Fiskars QuikDrill™

16,00 €
Yra sandėlyje
Peiliai S, Fiskars QuikDrill™ PlusPart S. Dėka Fiskars QuikDrill™ Plus Parts yra lengvai keičiamos, tinka įvairiems sodo darbams. Trijų dydžių peiliai, tinkantys bet kuriam Fiskars QuikDrill™ velenui Keičiami peiliai prailgina originalaus Fiskars QuikDrill™
60,00 €
Yra sandėlyje

Fiskars pleištas su įvijumu Safe-T. Atsparus smūgiams poliamidams + metalinis žiedas Sumažina atskilusių dalelių pasklidimo tikimybę kalant, nereikia šalinti užvartų, atsiradusių nuo kalimo

Sumažina kūjo atmetimo ir nuslydimo tikimybę, mažina smūgio