Kaina
  • 2,00 € - 3 427,00 €

Gamintojas

Kiti sodo įrankiai

187,60 € 168,00 €
Yra sandėlyje

"HECHT 690" yra daugiafunkcinis elektrinis įrankis 3 iš 1 - gyvatvorių žirklės / grandininių pjūklų / krūmapjovės. Maitinimo šaltinis yra standartinis 230V / 50Hz lizdas, galia 900 W. Adapterio pakeitimas yra labai lengvas, kiekvienas įrankis yra sumontuotas ant veleno, kurį galima lengvai prijungti ir pritvirtinti jungtyje, esančiame apatinėje rankenoje ant pavaros bloko. 

62,98 € 56,87 €
Yra sandėlyje

HECHT 444 yra patikimas elektrinis šepetėlis kruopščiam samanų, piktžolių, kerpių ir purvo pašalinimui aplink namą ir sodą.

Galingas 400 vatų elektros variklis greitai ir efektyviai pašalina žalias samanas ir siaučiančias piktžoles, veikdamas 1 800 apsisukimų per minutę - ir visa tai patogiai stovint.

30,00 €
Yra sandėlyje
Darbas sode gali būti pakankamai sudėtingas, ypač jei kalbėtume apie rudenį krentančius ir į dideles krūvas sudėtus lapus, neišvengiamą piktžolių kasimą iš lysvių ir pievų. Tačiau jų transportavimas į komposto krūvas jau nebėra sudėtingas, nes sukūrėme Naująjį! Kvadratinės formos 219 l ERGO POP UP krepšį. Lengvas, patogus ir sulankstomas, jis puikiai papildys sodo įrankių pašiūrę, o tvarkymasis sode vėl bus malonus.
25,00 €
Yra sandėlyje
Darbas sode gali būti pakankamai sudėtingas, ypač jei kalbėtume apie rudenį krentančius ir į dideles krūvas sudėtus lapus, neišvengiamą piktžolių kasimą iš lysvių ir pievų. Tačiau jų transportavimas į komposto krūvas jau nebėra sudėtingas, nes sukūrėme Naująjį! kvadratinės formos 175 l ERGO POP UP krepšį. Lengvas, patogus ir sulankstomas, jis puikiai papildys sodo įrankių pašiūrę, o tvarkymasis sode vėl bus malonus.
17,00 €
Yra sandėlyje
Darbas sode gali būti pakankamai sudėtingas, ypač jei kalbėtume apie rudenį krentančius ir į dideles krūvas sudėtus lapus, neišvengiamą piktžolių kasimą iš lysvių ir pievų. Tačiau jų transportavimas į komposto krūvas jau nebėra sudėtingas, nes sukūrėme Naująjį! kvadratinės formos 73 l ERGO POP UP krepšį. Lengvas, patogus ir sulankstomas, jis puikiai papildys sodo įrankių pašiūrę, o tvarkymasis sode vėl bus malonus.
16,00 €
Yra sandėlyje
Peiliai S, Fiskars QuikDrill™ PlusPart S. Dėka Fiskars QuikDrill™ Plus Parts yra lengvai keičiamos, tinka įvairiems sodo darbams. Trijų dydžių peiliai, tinkantys bet kuriam Fiskars QuikDrill™ velenui Keičiami peiliai prailgina originalaus Fiskars QuikDrill™
2 080,00 €
Išparduota

HECHT 6422 yra tvirtas hidraulinis rąstų daliklis, varomas 208 cm3 Briggs & Stratton XR950 variklio. Ji sumontuota ant vilkties važiuoklės, skirta prijungti prie 50 mm rutulio vilkties. Tai leidžia prijungti jį, pvz., Visureigiams, traktoriams ir kitoms transporto priemonėms, kuriose įrengtas tinkamas vilkimo įtaisas. 

Skaldiklį galima naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

1 115,50 € 868,97 €
Išparduota

Naujos YK serijos profesionalus kultivatorius skirtas namų ūkiams ir profesionalams. Visos pagrindinės kultivatoriaus funkcijos ir naujovės yra orientuotos į operatorių: jo komfortui ir saugumui užtikrinti, lengvai kultivatoriaus priežiūrai bei produktyviam darbui.

2 298,85 €
Išparduota

Sodo traktoriukas Hecht 5114 yra idealus pagalbininkas visur, kur reikia reguliariai pjauti žolę. Jis ypač tinka sodams, didesniems sodams, reguliariai tvarkyti neasfaltuotas važiuojamąsias dalis ir panašiai, todėl rekomenduojamas pjovimo plotas yra 3000–4000 m2. Prie traktoriuko galima prijungti įvairią velkamą įrangą, pvz. barstymo vežimėlius ir panašiai. Todėl jis taip pat gali būti naudojamas medžiagoms gabenti, žiemą kartu su barstytuvu jis taip pat gali būti naudojamas kelių priežiūrai.

3 427,00 €
Išparduota

Sodo traktoriukas Hecht 5176 yra idealus pagalbininkas visur, kur reikia reguliariai pjauti žolę. Jis ypač tinka sodams, didesniems sodams, reguliariai tvarkyti neasfaltuotas važiuojamąsias dalis ir panašiai, todėl rekomenduojamas pjovimo plotas yra 3000–4000 m2.