Makita

Makita - įrankiai profesionalams ir mėgėjams. Makita Corporation - Japonijos kompanija, įkurta 1915 metais. Kompanija užsiima elektrinių įrankių, medžio apdirbimo staklių, pneumatinių įrankių, sodo įrankių, buityje naudojamų įrankių gamyba bei prekyba.

Makita pirmoji pasaulyje 1969 metais pagamino akumuliatorinį gręžtuvą. O 1978 metais - pirmąjį gręžtuvą su NiCd baterijomis. 1981 metais pagamino pirmąjį pneumatinį vinių kalimo įrankį. Akumuliatorinių ir pneumatinių įrankių srityje Makita iki šiol yra vienas iš pasaulinių lyderių.

Kuo patrauklūs MAKITA įrankiai?

Ilgus veiklos metus kaupta MAKITA patirtis padėjo suprasti, ko reikia klientams, leido ištestuoti tūkstančius savo gaminių ir sukurti profesionalius įrankius, atitinkančius šiuolaikinio kliento poreikius.

Įrankių gamybai naudojamos pažangiausios technologijos ir  priimami inovatyvūs sprendimai, kurie palengvina ir supaprastina bet kokio pobūdžio darbą. Įrankių gamybai naudojamos aukštos kokybės standartus atitinkančios medžiagos, kurios įrankius paverčia ne tik kokybiškais, patikimais, bet ir ilgaamžiškais. MAKITA įrankaii turi 12 mėnesių garantiją.
Itin platus MAKITA įrankių asortimentas kiekvienam leidžia išsirinkti tai, kas geriausiai tinka jo poreikiams.

Gamintojo Makita asortimente gausu ir įrankių priedų: grąžtai betonui; kaltai; grąžtai metalui; grąžtai medienai; grąžtų, kaltų ir sukimo antgalių rinkiniai; universalūs grąžtai; grąžtai stiklui ir keramikinėms plytelėms ir kitų elektrinių įrankių priedų.

Makita įrankiai - vienas labiausiai žinomų įrankių prekinių ženklų Lietuvoje. Autorizuoti servisai yra visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Makita įrankiams yra suteikiama 12 mėnesių garantija.

1 765,83 € 1 019,00 €
Išparduota
  • Rinkinį sudaro: akumuliatorinis gręžtuvas DDF485, akumuliatorinis smūginis suktuvas DTD156, akumuliatorinis perforatorius DHR202, akumuliatorinis diskinis pjūklas DHS630, akumuliatorinis švytuoklinis įrankis DTM51akumuliatorinis siaurapjūklis DJV181, akumuliatorinis tiesinis pjūklas DJR186, 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis DC18RC, krepšys 831278-2