Sodo technika

34,00 €
Yra sandėlyje
Fiskars laistymo lazdelės išsiskiria ergonomišku dizainu ir lengvu patogumu su SoftGrip™ medžiaga papildomam patogumui laistant. Ši paprasta naudoti laistymo lazdelė pasižymi 3 purškimo tipais, kurie lengvai keičiami sukant galvutę. Keičiama galvutė pakreipiama 180° tiksliam sunkiai pasiekiamų augalų arba kabančių krepšelių laistymui. Dėl bendro 74 cm ilgio, 3 funkcijų purškimo struktūros ir tolygiai reguliuojamos srovės, galima užtikrintai palaistyti bet ką. Visos Fiskars laistymo lazdelės turi universalią jungtį, kurią galima naudoti su kitų gamintojų laistymo produktais.
23,00 €
Yra sandėlyje
Fiskars 3 funkcijų purškimo pistoletas išsiskiria ergonomišku dizainu su SoftGrip™ medžiagos rankena didesniam patogumui. Tolygiai sukant galima reguliuoti purškimo struktūrą nuo srovės iki dulksnos arba lietaus, o nykščio valdikliu galima nevaržomai atsukti / užsukti. Vandens purškimo pistoleto universali jungtis tinka visų tipų ir kitų gamintojų jungtims.
28,00 €
Yra sandėlyje
Fiskars purkštuvai funkcionalūs, ergonomiško dizaino, minkšta rankenos danga SoftgripTM suteiktia papildomą stabilumą kokybiškam laistymui. Purkštuvais paprasta naudotis, lengvai reguliuojamas vandens srautas. Pasirinkus tinkamą purkštuvą iš siūlomo plataus asortimento nesunkiai ir kokybiškai palaistysite net ir didžiausius plotus. Universali jungtis tinkama su kitų gamintojų produktais.
195,00 €
Yra sandėlyje

Išsiskiriantis nauja XR Li-Ion akumuliatoriaus technologija
Bešepetelinis variklis - sumažinta trintis - geresnis veikimo laikas ir ilgesnis įrankio tarnavimas
Antivibracinė sistema sumažina vibraciją įrankyje
Įrankis – parduodamas be kroviklio ir akumuliatorių.

Sakoma: „Jei moteris žydi iš laimės, reiškia, pas ją – geras sodininkas“. O gal – profesionali sodo technika? Užkietėję sodininkai dažniausiai turi labai daug sodo priežiūros įrenginių. Visgi, patirtis rodo, kad kur kas išmintingiau investuoti į kelis funkcionalesnius prietaisus, nei įsigyti jų daug ir vėliau nenaudojamus kolekcionuoti sandėliukuose. Nusprendus turėti soda – teks skirti tam laiko ir lėšų. Ir tik tinkamai pasirinkta sodo priežiūros technika garantuos, kad aplinka bus gerai prižiūrėta įvairiais metų laikais.

Mūsų el. parduotuvės asortimentą sudaro ši sodo priežiūros technika: dirvos kultivatoriai, akumuliatoriniai sodo įrankiai, žoliapjovės, trimeriai, krūmapjovės, lapų siurbliai ir nupūtėjai, vejos traktoriai, gyvatvorių žirklės, šakų smulkintuvai, kastuvai ir šakės, vejapjovės, aeratoriai ir skarifikatoriai, laistymo sistemos, rankiniai sodo įrankiai, grandininiai pjūklai, purkštuvai ir purškimo įrenginiai, sniego valymo įrenginiai, šienapjovės ir kiti sodo įrankiai. Bendradarbiaujame su žymiais gamintojais MAKITA, EGO, HITACHI, FISKARS, MILWAUKEE, HiKOKI, METABO, BOSCH, SCHEPPACH, MTD, DEWALT taigi garantuojame gaminių kokybę.

Neradote reikiamo akumuliatorinio įrankio arba kitur radote pigiau, susisiekite, priimsime individualų užsakymą ir suderinsime patraukliausią kainą: Tel.+370 673 31 771 El. p.info@irankiucentras.lt