Milwaukee

MILWAUKEE Electric tools kompanija – tai pirmaujanti ir viena didžiausių profesionalių elektrinių įrankių ir jų priedų gamintoja pasaulyje. MILWAUKEE vardas reiškia aukščiausią kokybę, patikimumą, naujausias technologijas bei ilgaamžiškumą. Platų MILWAUKEE įrankių asortimentą sudaro daugiau nei 500 įrankių skirtingiems poreikiams ir virš 3500 aksesuarų bei priedų, skirtų profesionalams ir mėgėjams. 

Nuo pat įkūrimo pradžios, 1924 metų, MILWAUKEE įrankiai laikėsi savo pagrindinio tikslo – gaminti geriausius profesionalams skirtus elektrinius įrankius ir jų priedus. MILWAUKEE į akumuliatorinius įrankius integravo tris novatoriškas technologijas – POWERSTATE™ bešepetėlinis variklis, REDLITHIUM-ION™ akumuliatorių technologija ir REDLINK PLUS™ sistema – kurios leidžia pasiekti aukštesnę profesionaliam naudotojui skirtų įrankių patvarumo, veikimo laiko ir eksploatacinių savybių klasę.
Tačiau prie įmonės sėkmės ir pripažinimo prisideda ne tik profesionali produkcija, bet ir optimizuoti gamybos procesai. MILWAUKEE gamybos operacijos suskirstytos specialioms gamybos grupėms, kurios koncentruojasi į klientų norus bei lūkesčius, operatyviai reaguoja į rinkos poreikius ir nuolat gerina savo kuriamų produktų kokybę bei našumą.
Įrankių centro el. parduotuvėje itin platus MILWAUKEE įrankių asortimentas: atsuktuvų rinkiniai, įrankių dėžės, smūginiai vežliasukiai, akumuliatorinės pjaustyklės, skardos žirklės, pjūklai, gręžtuvai, daugiafunkciai įrankiai ir kt. MILWAUKEE – bet kokio pobūdžio remonto darbams skirti įrankiai už geriausią kainą!
120,00 € 85,31 €
Išparduota
  • 5 praktiškos dovanos, skirtos kiekvienam advento sekmadieniui bei Kalėdų išvakarėms
  • Praktiška dovana Kalėdų proga kiekvienam profesionalui
  • Advento kalendorių sudaro: 4 x žymeliai Inkzall, 32 dalių smūginių antgalių rinkinys MILWAUKEE SHW , atlenkiamas peilis, kaklo mova NGFM-R, LED žibintuvėlis
817,51 €
Išparduota
  • Skaitmeninė tikrinimo kamera su 4x artinimo funkcija ir sukiojamu ekranu
  • 4 aplink išdėstytos LED lemputės užtikrina geriausią šioje klasėje apšvietimą
  • Patobulintas kabelis, aliumininė galvutė ir didesnis lankstumas užtikrina patvarumą bei manevringumą
  • Tiekiama su 8 GB SD atminties kortele ir 2,7 m ilgio skaitmeniniu kabeliu
936,85 €
Išparduota
  • 254 mm akumuliatorinis pjūklas su varikliu be anglinių šepetėlių
  • Greitai atlaisvinamas nuožulnumo reguliavimo įtaisas leidžia paprastai nustatyti nuožulnaus pjovimo kampą į kairę ir dešinę
  • Didelės slankiojančios plokštelės leidžia gerai atremti pjaunamą ruošinį ir suteikia stabilumo ir tikslumo