Priedai įrankiams

2,78 € 2,78 €
Yra sandėlyje
1/4" magnetinis laikiklis šešiakampiams antgaliams su išoriniais ir vidiniais šešiakampiais kotais. Idealiai tinka darbui su elektriniais atsuktuvais ir gręžtuvais.
72,12 € 54,49 €
Yra sandėlyje

Rinkinį sudaro: plokšti, kryžminiai, šešiakampiai ir Torx antgaliai, šešiakampės sukimo galvutės, magnetiniai laikikliai, atsuktuvo rankena bei metalo, medžio ir betono grąžtai. Rinkinys supakuotas plastikinėje dėžėje.

40,55 € 36,18 €
Yra sandėlyje
 • Įrankiai pagaminti iš specialaus plieno
 • Rankiniam naudojimui ir naudojimui su elektriniu suktuvu
 • Komplekte: antgaliai, galvučių laikiklis, terkšlė, 1/4" veržliarakčio galvučių adapteris ir 1/4" antgalių atsuktuvas
428,87 € 369,90 €
Yra sandėlyje
 • Sukimo antgaliai tinkami kalnų, plento ir el. dviračių varžtams sukti
 • Lengvas norimos sukimo momento vertės nustatymas ir garsinis signalas kai norima vertė yra pasiekta
 • Tikslumas iki ± 4% pagal DIN EN ISO 6789-1: 2017-07
104,06 € 95,21 €
Yra sandėlyje
 • Kokybiški tekinti spiraliniai grąžtai, pagaminti iš patvaraus, didelės apsukas atlaikančio greitapjūvio plieno legiruotu kobaltu HSS-Co5
 • Skirti gręžti: nerūdijantį plieną, plieną, ketų ir jo lydinius, aliuminį ir jo lydinius
49,68 € 45,45 €
Yra sandėlyje
 • Aukštos kokybės grąžtai pagaminti iš greitapjūvio plieno
 • Skirti gręžti: juodą metalą ir jo lydinius (iki 1100 N/mm²), ketų, aliuminį bei kitus spalvotuosius metalus
 • Aukštą tikslumą užtikrina, tai, kad grąžtai šlifuojami deimantiniais diskais

Darbo įrankiai yra puikūs pagalbininkai atliekant įvairius buities, aplinkos tvarkymo ir profesionalius darbus. Pasirinkus tinkamą priedą bet koks darbas bus atliktas dar greičiau, lengviau ir tiksliau. Mūsų el. parduotuvėje gausu funkcionalių ir kokybiškų RUKO, KARNASCH, PFERD, OSBORN, MAKITA, KOKEN, STAHLWILLE, HITACHI, FISCHER, MILWAUKEE, BOSCH, SCHEPPACH, MTD, METABO, DEWALT ir kitų žymių gamintojų įrankių priedų bei priedų rinkinių elektriniams, pneumatiniams ir akumuliatoriniams įrankiams.

Įrankių centro el. parduotuvėje – platus įrankių priedų asortimentas: alyva, tepalai, apsauginiai gaubtai, akumuliatorinių įrankių priedai, daugiafunkcinių įrankių priedai, tvirtinimo medžiagos, elektros paskirstymo dėžės, ilgintuvai, grąžtai ir karūnos, pjovimo diskai, pjovimo juostos, griebtuvai, pjūkleliai, pneumatinių įrankių priedai, krepšiai ir dėžės įrankiams, sodo technikos priedai, sukimo antgaliai (bitukai), darbastaliai, stovai ir stalai, įrankių vežimėliai, orapūčių priedai, kaltai perforatoriams, suvirinimo priedai, kiti įrankių priedai, priedai grindų valymo mašinoms, priedai dulkių siurbliams, priedai aukšto slėgio plovimo įrenginiams, nivelyrų ir lazerių priedai ir kt.

Neradote reikiamo akumuliatorinio įrankio arba kitur radote pigiau, susisiekite, priimsime individualų užsakymą ir suderinsime patraukliausią kainą: Tel.+370 673 31 771 El. p.info@irankiucentras.lt