HECHT

Bendrovė Hecht savo veiklą pradėjo 1994 metais, o pirmuosius savo prekės ženklo produktus rinkai pristatė 1998 metais ir netrukus sulaukė didelio pripažinimo.
Hecht įrankiai visada stengėsi reaguoti į augančius vartotojų aukštos kokybės poreikius bei novatoriškumo siekį, visada dėjo pastangas, kad patenkintų didėjančią sodo ir daržo įrankių paklausą bei žengtų išvien su pažanga. Tai padaryti Hecht galėjo tik nuolat vertindama ir analizuodama rinką, savo gamyboje taikydama pažangiausias technologijas ir inovatyvius sprendimus, tobulindama ir griežtai testuodama savo sukurtus gaminius. Šio gamybos principo įmonė laikosi iki šiol ir tiki, kad būtent tai Hecht kompanijai leido tapti ne tik didžiausiu specializuotu sodo įrankių tiekėju Čekijoje ir Slovakijoje, bet ir stipriu lyderiu Europos Sąjungos rinkoje.
Šiuo metu Hecht įrankiai komandoje dirba keli šimtai kvalifikuotų ir ilgametę patirtį sukaupusių darbuotojų. Bendrovės ateities tikslas yra pateikti dar didesnį aukštos kokybės produktų asortimentą atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, teikti aukšto lygio paslaugas, ypatingą dėmesį skiriant pardavimui ir aptarnavimui po pardavimo. Tai taikoma ne tik sodo priežiūros įrankiams, elektriniams įrankiams ir sodo darbų technikai, bet ir naujiems sparčiai augantiems segmentams, tokiems kaip akumuliatoriniai sodo gaminiai, elektriniai dviračiai ir keturračiai. Viso šio augimo ir plėtros metu Hecht įrankiai stengiasi išsaugoti savo vertybes ir didžiausią dėmesį skiria kokybei ir naujovėms – būtent nuo šių vertybių bendrovė ir pradėjo savo veiklą prieš kelis dešimtmečius. Bendrovė tiki, kad tai skatina visą komandą eiti į priekį ir džiaugtis kartu su klientais bei patenkintais jų sodo įrankių poreikiais.
Per daugiau nei 25 veiklos metus įmonės siūlomų produktų asortimentas sparčiai plėtėsi ir šiuo metu jie siūlo daugybę kokybiškų, profesionalių ir ilgaamžiškų sodo bei daržo įrankių: Hecht akumuliatorinė vejapjovė, Hecht akumuliatorinė žoliapjovė, Hecht akumuliatorinės gyvatvorės žirklės, Hecht aukšto slėgio plovykla, Hecht akumuliatorinis suktuvas – gręžtuvas, šienapjovės, pjūklai, generatoriai, sniego pūtiklis, vandens siurblys ir kt
Norite įsigyti patikimų Hecht sodo įrankių, prietaisų ar jų priedų? Įrankių centro el. parduotuvėje rasite daugybę dėmesio vertų pasiūlymų už patrauklią kainą!
84,42 € 76,23 €
Yra sandėlyje

„HECHT 2013“ yra automatinis 12 V akumuliatorių įkroviklis, kurio išėjimo srovė yra iki 15 A. Dėka protingo būsenos stebėjimo įkrovimo terminaluose, įkroviklio operatoriui nieko nereikia rūpėti, tiesiog prijunkite įkroviklį prie akumuliatoriaus.

Įdomi yra funkcija BOOST , kurios metu akumuliatorius greitai įkraunamas, kad automobilį būtų galima užvesti tik po 5 minučių įkrovimo. Ši funkcija pradedama vienu mygtuko paspaudimu ant įkroviklio skydelio, ir jūs tikrai tai įvertinsite žiemos mėnesiais.

 Įkrovimo eiga ir akumuliatoriaus būsena rodomi įkroviklio ekrane. 

53,60 € 48,40 €
Yra sandėlyje

HECHT 6022“ belaidžio gyvatvorių žirklės yra labai naudingos gyvatvorėms ir dekoratyviniams medžiams prižiūrėti. Naudojant belaidę jėgą, neuždarote jokių kabelių, kaip jūs dirbate su elektros mašinomis, ir yra palyginti tylūs ir be išmetamųjų teršalų, palyginti su vidaus degimo varikliu.

Be akumuliatoriaus ir įkroviklio.

117,92 € 106,48 €
Yra sandėlyje

Akumuliatorinis purkštuvas HECHT 416 ACCU padės pasirūpinti reikliais sodo augalais.

Pilnai pakrauto akumuliatoriaus pakanka 4 valandoms nenutraukiamo purškimo, įkrovimo laikas – 8 val. Purkštuvas nešiojamas ant nugaros, reguliuojamas purškimo intensyvumas, keičiami antgaliai, korpusas plastikinis. Purkštuvo korpuse įmontuotas akumuliatoriaus įkrovimo lygio indikatorius. Komplektuojamas su patogiais reguliuojamais diržais su paminkštinimais pečiams.

198,32 € 177,60 €
Yra sandėlyje

Aukšto slėgio plovykla, 2200 W galingumas, maksimalus slėgis 165 barų, tiekimo apimtis 330 litrų per valandą, papildoma talpa purkšti plovimo šampunui ar putoms, 5 metrų spaudiminė žarna, 5 metrų maitinimo kabelis. Galimi papildomi antgaliai: rotacinis plovimo šepetys, rotacinis plovimo antgalis.

2 080,00 €
Išparduota

HECHT 6422 yra tvirtas hidraulinis rąstų daliklis, varomas 208 cm3 Briggs & Stratton XR950 variklio. Ji sumontuota ant vilkties važiuoklės, skirta prijungti prie 50 mm rutulio vilkties. Tai leidžia prijungti jį, pvz., Visureigiams, traktoriams ir kitoms transporto priemonėms, kuriose įrengtas tinkamas vilkimo įtaisas. 

Skaldiklį galima naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.