HECHT

Bendrovė Hecht savo veiklą pradėjo 1994 metais, o pirmuosius savo prekės ženklo produktus rinkai pristatė 1998 metais ir netrukus sulaukė didelio pripažinimo.
Hecht įrankiai visada stengėsi reaguoti į augančius vartotojų aukštos kokybės poreikius bei novatoriškumo siekį, visada dėjo pastangas, kad patenkintų didėjančią sodo ir daržo įrankių paklausą bei žengtų išvien su pažanga. Tai padaryti Hecht galėjo tik nuolat vertindama ir analizuodama rinką, savo gamyboje taikydama pažangiausias technologijas ir inovatyvius sprendimus, tobulindama ir griežtai testuodama savo sukurtus gaminius. Šio gamybos principo įmonė laikosi iki šiol ir tiki, kad būtent tai Hecht kompanijai leido tapti ne tik didžiausiu specializuotu sodo įrankių tiekėju Čekijoje ir Slovakijoje, bet ir stipriu lyderiu Europos Sąjungos rinkoje.
Šiuo metu Hecht įrankiai komandoje dirba keli šimtai kvalifikuotų ir ilgametę patirtį sukaupusių darbuotojų. Bendrovės ateities tikslas yra pateikti dar didesnį aukštos kokybės produktų asortimentą atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, teikti aukšto lygio paslaugas, ypatingą dėmesį skiriant pardavimui ir aptarnavimui po pardavimo. Tai taikoma ne tik sodo priežiūros įrankiams, elektriniams įrankiams ir sodo darbų technikai, bet ir naujiems sparčiai augantiems segmentams, tokiems kaip akumuliatoriniai sodo gaminiai, elektriniai dviračiai ir keturračiai. Viso šio augimo ir plėtros metu Hecht įrankiai stengiasi išsaugoti savo vertybes ir didžiausią dėmesį skiria kokybei ir naujovėms – būtent nuo šių vertybių bendrovė ir pradėjo savo veiklą prieš kelis dešimtmečius. Bendrovė tiki, kad tai skatina visą komandą eiti į priekį ir džiaugtis kartu su klientais bei patenkintais jų sodo įrankių poreikiais.
Per daugiau nei 25 veiklos metus įmonės siūlomų produktų asortimentas sparčiai plėtėsi ir šiuo metu jie siūlo daugybę kokybiškų, profesionalių ir ilgaamžiškų sodo bei daržo įrankių: Hecht akumuliatorinė vejapjovė, Hecht akumuliatorinė žoliapjovė, Hecht akumuliatorinės gyvatvorės žirklės, Hecht aukšto slėgio plovykla, Hecht akumuliatorinis suktuvas – gręžtuvas, šienapjovės, pjūklai, generatoriai, sniego pūtiklis, vandens siurblys ir kt
Norite įsigyti patikimų Hecht sodo įrankių, prietaisų ar jų priedų? Įrankių centro el. parduotuvėje rasite daugybę dėmesio vertų pasiūlymų už patrauklią kainą!
60,96 €
Yra sandėlyje

„HECHT 2013“ yra automatinis 12 V akumuliatorių įkroviklis, kurio išėjimo srovė yra iki 15 A. Dėka protingo būsenos stebėjimo įkrovimo terminaluose, įkroviklio operatoriui nieko nereikia rūpėti, tiesiog prijunkite įkroviklį prie akumuliatoriaus.

Įdomi yra funkcija BOOST , kurios metu akumuliatorius greitai įkraunamas, kad automobilį būtų galima užvesti tik po 5 minučių įkrovimo. Ši funkcija pradedama vienu mygtuko paspaudimu ant įkroviklio skydelio, ir jūs tikrai tai įvertinsite žiemos mėnesiais.

 Įkrovimo eiga ir akumuliatoriaus būsena rodomi įkroviklio ekrane. 

168,75 €
Paskutinė prekė

Akumuliatorinė vejapjovė Hecht 5038, nesavaeige DC40V Li-Ion 4,0Ah, darbinis plotis 38 cm.

Vejapjovės komplektacijoje nėra akumuliatoriaus ir pakrovėjo. 

307,20 €
Paskutinė prekė

Akumuliatorinė vejapjovė, savaeige DC 40 V Li-Ion 4,0 Ah, darbinis plotis 46 cm.

Hecht 5046S 5+1

Be baterijos ir kroviklio.

50,80 €
Yra sandėlyje

HECHT 6022“ belaidžio gyvatvorių žirklės yra labai naudingos gyvatvorėms ir dekoratyviniams medžiams prižiūrėti. Naudojant belaidę jėgą, neuždarote jokių kabelių, kaip jūs dirbate su elektros mašinomis, ir yra palyginti tylūs ir be išmetamųjų teršalų, palyginti su vidaus degimo varikliu.

Be akumuliatoriaus ir įkroviklio.

97,79 €
Yra sandėlyje

Akumuliatorinis purkštuvas HECHT 416 ACCU padės pasirūpinti reikliais sodo augalais.

Pilnai pakrauto akumuliatoriaus pakanka 4 valandoms nenutraukiamo purškimo, įkrovimo laikas – 8 val. Purkštuvas nešiojamas ant nugaros, reguliuojamas purškimo intensyvumas, keičiami antgaliai, korpusas plastikinis. Purkštuvo korpuse įmontuotas akumuliatoriaus įkrovimo lygio indikatorius. Komplektuojamas su patogiais reguliuojamais diržais su paminkštinimais pečiams.

104,14 €
Yra sandėlyje

Kokybiškas, tvirtos konstrukcijos, 2-jų greičių akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas Hecht 1277 yra puikus įrankis savo klasėje. Nepriekaištingo dizaino, ilgaamžis, lengvas ir kompaktiškas.

116,84 €
Yra sandėlyje

Reguliuojama sukimo kontrolė.

Kalimo funkcija.

Led apšvietimo funkcija.

Reguliojamas greitis ir sukimosi atgal jungiklis.

Komplekte yra du akumuliatoriai, daiktadėžė.

11,65 €
Yra sandėlyje

Lengvas, tvirtas aliuminio kotas.

Visos dalys lengvai valomos, greitai pakeičiamos darbinės dalys.

137,50 €
Yra sandėlyje

Aukšto slėgio plovykla, 2200 W galingumas, maksimalus slėgis 165 barų, tiekimo apimtis 330 litrų per valandą, papildoma talpa purkšti plovimo šampunui ar putoms, 5 metrų spaudiminė žarna, 5 metrų maitinimo kabelis. Galimi papildomi antgaliai: rotacinis plovimo šepetys, rotacinis plovimo antgalis.

1 905,70 €
Paskutinė prekė

HECHT 6422 yra tvirtas hidraulinis rąstų daliklis, varomas 208 cm3 Briggs & Stratton XR950 variklio. Ji sumontuota ant vilkties važiuoklės, skirta prijungti prie 50 mm rutulio vilkties. Tai leidžia prijungti jį, pvz., Visureigiams, traktoriams ir kitoms transporto priemonėms, kuriose įrengtas tinkamas vilkimo įtaisas. 

Skaldiklį galima naudoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

168,75 €
Yra sandėlyje

HECHT 5408 yra nesavaeigė benzininė vejapjovė, skirta prižiūrėti vejas iki 700 m3 pločio. Varoma keturtakčiu OHV HECHT varikliu, kurio talpa 80 cm3, o galia 1,8 kW.

246,00 €
Yra sandėlyje

Žoliapjovės Hecht 543 SX yra kokybiškos žoliapjovės, tinkamos mažoms ir vidutinėms zonoms kirpti.

Rekomenduojamas didžiausias plotas yra 800 m2.

Žoliapjovės manevringumą lengvina savaeigis važiavimas.

321,60 €
Yra sandėlyje

Benzininė žoliapjovė, savaeigė 98,5 m3 / 1,9 kW, darbinis plotis 43 cm.

HECHT 5533 SW 3 ratų benzininių variklių varoma savaeigė žoliapjovė. Joje įrengtas keturtaktis HECHT OHV variklis, kurio cilindrų darbinis tūris yra 98,5 cm3, suteikiantis 2,5 AG galios.

Dėl savo trijų ratų dizaino, dirbant, lengva manevruoti tarp kliučių.

237,50 €
Yra sandėlyje

Kokybiškas ir galingas benzininis variklis OHV 150 cc

Dėl didelio sukimo momento, galima pjauti tankią veją

Idealiai tinka vidutinio ploto sklypams

Greitas rankenų sulankstymas, kad būtų lengviau transportuoti vejapjovę ir sutaupyti vietos garaže

 „Hecht 546“ turi tvirtą metalinę važiuoklę, kuri užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir ilgaamžiškumą;

Patogios minkštos rankenos, padidinančios vartotojo patogumą dirbant

7 colių priekiniai ir 10 colių galiniai ratai pagerina įrangos valdymą

640,74 €
Paskutinė prekė

Žoliapjovė benzininė savaeigė HECHT 587.

Hecht 587 benzininė kintamoji žoliapjovė yra idealus variantams sodams ir parkams šienauti. Jis taip pat tinka augalams pjauti su aukštais stiebais.

105,41 €
Yra sandėlyje

Praktiška ir lengva motorinė krūmapjovė HECHT 128 BTS.

Patogiam ir saugiam sukibimui dirbant rankenos yra ergonomiškos formos ir turi neslidų sluoksnį, dujų jungiklis taip pat turi apsauginį fiksatorių.

123,19 €
Yra sandėlyje

Benzininis trimeris-krūmapjovė HECHT 142 BTS 2-taktų benzinis 2 AG variklis, cilindro darbinis tūris 43 cm³.

Skirtas pjauti žolę bei nedidelius krūmus, atjungiamu stiebu.

130,00 €
Yra sandėlyje

Benzininis trimeris-krūmapjovė HECHT 152 BTS 2-taktų benzinis 2,2 AG variklis, cilindro darbinis tūris 53 cm³.

Skirtas pjauti žolę bei nedidelius krūmus, atjungiamu stiebu.

Komplekte keičiamos galvutės: pjovimo valas bei metalinis diskas aukštai žolei.