žoliapjovės, trimeriai, krūmapjovės

195,00 €
Yra sandėlyje

Išsiskiriantis nauja XR Li-Ion akumuliatoriaus technologija
Bešepetelinis variklis - sumažinta trintis - geresnis veikimo laikas ir ilgesnis įrankio tarnavimas
Antivibracinė sistema sumažina vibraciją įrankyje
Įrankis – parduodamas be kroviklio ir akumuliatorių.

355,26 € 294,53 €
Yra sandėlyje
  • Variklis be anglinių šepetėlių
  • Tyliai veikiantis
  • Atbulinė eiga naudojama ašmenims užstrigus žolėje
  • Ergonomiška lenkta rankena - nereikia dėvėti petnešos
  • Elektroninė apsauga nuo perkrovimo
  • Įrankis veikia su dviem 18V akumuliatoriais
  • Galima įvairiai derinti su papildomais priedais
  • Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
348,40 € 309,40 €
Yra sandėlyje

Trimeriai – tai puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis pasižymintys prietaisai su benzininiais varikliais, skirti žolei pjauti, vejų pakraščiams apkirpti ir krūmams pjauti tokiose vietose, kurias sunku prižiūrėti kitomis priemonėmis.

Kiekvienas sodininkas ir šeimininkas žino, kad sutvarkytas ir prižiūrėtas sodas yra jo pagrindinė vizitinė kortelė. Todėl tam, kad sodas visada išliktu gražus, o žolė atrodytu tvarkingai siūlome, pasaulio mastu lyderiaujančio gamintojo HECHT, benzininį trimerį. 

Benzininis trimeris Hecht 163 PRO, padės išlaikyti krūmus bei žolę tvarkingus, ir apjauti žolę bei krūmus net ir sunkiai pasiekiamosiose vietose. 

Trimerio svoris tik 10,8 kilogramų, todėl yra lengvas ir patogus naudojimui, taip pat jo patogumą užtikrina kartu parduodamas pečių diržas, kurio dėka trimeris darbo metu bus stabilesni ir saugesnis tiek vartotojui, tiek aplinkiniams. 

Trimeris turi plačias ir patogias rankenas, rankenos padegtos guma, todėl nenuslys Jums iš rankų todėl darbas bus patogus o svarbiausia bus saugus. 

Siūlomas trimeris yra kompaktiškas ir nedidelis, todėl neužims daug vietos ir bus lengva ir patogu ji sandėliuoti.

Žolei, ploniems medeliams ar krūmams pjauti reikia kokybiškos įrangos, kad rezultatas džiugintų. Siūlome tik rinkoje pripažintų gamintojų – MAKITA, HECHT, SCHEPPACH, BOSCH, DeWALT ir kt. – žoliapjoves, trimerius, krūmapjoves bei garantuojame geriausią kainą. Įrankių centro el. parduotuvėje kokybiški, profesionalūs ir patikimi įrankiai - akumuliatorinės žoliapjovės, benzininės žoliapjovės, elektrinės žoliapjovės, krūmapjovės, trimeriai - kultivatoriai.

Elektrinės žoliapjovės gana lengvos ir nedidelės galios. Akumuliatorinės žoliapjovės sunkesnės, tačiau leidžia laisvai judėti, tyliai veikia ir visiškai neteršia aplinkos. Tiek elektrinės, tiek akumuliatorinės žoliapjovės tinka naudoti ne itin didelės apimties darbams, jos gali veikti iki kelių valandų. Benzininės žoliapjovės yra populiariausias pasirinkimas, tačiau būtina įvertinti jų variklį, nes nuo jo priklausys žoliapjovės darbo našumas. Įsigyjant bet kurį įrenginį – tiek žoliapjoves, tiek krūmapjoves – reikia atkreipti dėmesį į įrenginio konstrukcinius principus, galingumą bei darbinės įrangos pritaikomumą.

Neradote norimų žoliapjovių, krūmapjovių arba kitur radote pigiau? Susisiekite, priimsime individualų užsakymą ir suderinsime patraukliausią kainą: tel. +370 673 31 771, el. p. info@irankiucentras.lt.