-93,21 €

Kabelio žirklės (Ø12,7mm) FELCO C112

Felco
C112
Patikimos, našios, ergonomiškos. Nesulaužomai kietos rankenos, pagamintos iš kaltinio aliuminio. Geležtės ir tvirtinimo elementai pagaminti iš kieto, fosfatuoto, atsparaus korozijai, plieno.
403,37 € Su mokesčiais
496,58 € Sena kaina
- 93,21 € Sutaupote
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate
Patikimos, našios, ergonomiškos. Nesulaužomai kietos rankenos, pagamintos iš kaltinio aliuminio. Geležtės ir tvirtinimo elementai pagaminti iš kieto, fosfatuoto, atsparaus korozijai, plieno.
Felco
C112
Prekė užsakoma
Papildomi duomenys
Svoris
3600 g
Kerpamo plieninio strypo (600 N/mm²) skersmuo
12,7 mm
Tipas
Kabelio žirklės
Kietos kerpamos vielos skersmuo (1800 N/mm²)
12,7 mm
Ypač kietos kerpamos vielos skersmuo (2100 N/mm²)
12,7 mm
Kerpamo cinkuoto plieno kabelio skersmuo
12,7 mm
Labai kietos kerpamos vielos skersmuo (1900 N/mm²)
12,7 mm
Kerpamo elektros kabelio (varinio, aliuminio) su plienine šerdimi skersmuo
12,7 mm
Kerpamos grūdintos spyruoklinės vielos skersmuo (2300 N/mm²)
8 mm
Ilgis
730 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.