DUK

Dažniausiai užduodami klausimai


Noriu paklausti apie įsigijimą, pristatymą ir atsiėmimą

Neturiu internetinės bankininkystės. Ką daryti?

Už pirkinius visuomet galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele siuntą pristačiusiam kurjeriui.

Ar galima prekes atsiimti?
Atsiėmimo punkto šiuo metu neturime. Prekių atsiėmimas negalimas

Kur pristatote prekes?
Prekes pristatome visoje Lietuvoje - nuo miestų iki vienkiemių. Taip pat pristatome visoje Europoje bei Pasaulyje.

Per kiek laiko pristatysite prekes?
Įprastai prekės pristatomos per 1-4 darbo dienas visoje Lietuvoje. Visuomet susisiekiame su pirkėju ir informuojame apie užsakymo eigą bei numatomą pristatymo laiką. Tačiau yra produkcijos, kuri nėra sandėliuojama Lietuvoje ir užsakoma iš gamintojo. Tokiu atveju pristatymas trunka nuo 7 iki 30 d.d.

Kokiu metu gausiu prekes?
Jeigu gyvenate viename iš didžiųjų Lietuvos miestų, įprastai siuntos pristatomos iki 14 val. Jeigu gyvenate mažame Lietuvos mieste, sodų bendrijoje ar kaime, siuntos gali būti pristatomos dienos eigoje iki 18 val.

Ar galiu atsiskaityti už pirkinius juos gavęs? 
Taip, galite sumokėti už prekes jas pristačiusiam kurjeriui grynaisiais arba banko kortele.

Ar gali prekes atsiimti / priimti kitas žmogus?
Taip, prekes gali atsiimti kitas žmogus jeigu apie tai informavote mus iš anksto. Iš kurjerio prekes priimti gali tik nurodytas gavėjas arba jo šeimos narys. Tačiau tuo atveju, kai už prekę mokama kurjeriui priėmimo metu, siuntą gali priimti kitas asmuo.

Ar galima grąžinti pirkinį?
Taip, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ taisyklėmis. Plačiau apie tai čia

Ar galiu susigrąžinti mokesčius už pirkinį?
Taip, galite susigrąžinti mokesčius jeigu gyvenate ne Europos Sąjungos šalyje. Užpildome Tax Free formą, kuri pateikiama oro uoste arba pasienyje išvykstant iš Lietuvos.

Ar išrašote PVM sąskaitas faktūras?
Taip, PVM sąskaitos faktūros išrašomos visiems užsakymams ir pridedamos su siunta.


Noriu paklausti apie produkciją

Nerandu reikiamos prekės. Ką daryti?
Prašome susisiekti su mumis, stengsimės surasti ir pasiūlyti pageidaujamas prekes.

Ar galima prekes apžiūrėti prieš jas įsigyjant?
Priekių apžiūrėti prieš jas įsigyjant galimybės nėra. 

Ar galiu derėtis papildomos nuolaidos?
Taip, yra galimybė gauti papildomą nuolaidą perkantiems didelį kiekį prekių vienu metu arba lojaliems klientams, kurie perka nuolatos.

Kokia galutinė kaina?
Daugumos prekių kainos mūsų parduotuvėje yra su nuolaidomis. Kainą su nuolaida skaičiuojame nuo rinkai rekomenduojamos kainos. Dažnu atveju taikomas nemokamas pristatymas, kurio dėka papildomai sutaupote nuo 2,90 iki 30 EUR.

Ar prekiaujate dalimis?
Ne, dalimis neprekiaujame, išskyrus prekes, kurios yra matomos mūsų prekių kataloge.

Ar prekiaujate naudotais įrankiais ir įrenginiais?
Ne, naudota technika ir įrankiais neprekiaujame.

Kur pagaminti įrankiai?
Skirtingų gamintojų produkcija gaminama įvairiose šalyse. Dažnu atveju neturime informacijos kur produktas buvo pagamintas arba surinktas. Kartais būna, jog produktų komponentai (dalys) gaminami keliose šalyse, o surenkama pvz. Azijoje (dažniausiai Kinijoje / P.R.C.).

Ar galiu pabandyti įrankį prieš jį įsigyjant?
Tokios galimybės pasiūlyti dažniausiai negalime, tačiau abipusiu susitarimu vykstame daryti demonstracijas su produkto/gamintojo demo įrankiais ar įrenginiais.

Nežinau kurią prekę pirkti, kaip pasirinkti geriausią?
Susiekite su mumis jau dabar ir gaukite nemokamą profesionalią konsultaciją. Su malonumu patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią įrankį.

Ar parduodate be PVM?
Ne, be PVM neparduodame. Išskyrus atvejus, kada eksportuojame į kitas Europos Sąjungos šalis įmonėms kurios turi VAT (PVM) mokėtojo numerį.

Nerandu reikiamos informacijos apie prekę. Kur galiu ją rasti?
Prašome susisiekti su mumis, stengsimės trūkstamą informaciją pateikti iš karto.

Kiek akumuliatorių būna komplekte?
Akumuliatorių skaičius priklauso nuo įrankio komplektacijos. Dažniausiai su akumuliatoriniais įrankiais būna 2 akumuliatoriai ir įkroviklis. Gali būti vienas arba trys akumuliatoriai. Turime įrankių, kurie komplekte akumuliatorių neturi. Tokie įrankiai turi specialų žymėjimą pavadinimo modelyje, kuris nusako jog įrankis "plikas", pvz.: Makita "Z" raidė, Milwaukee "-0", DeWalt "N", Bosch "solo" ir pan. Jeigu nerandate aprašyme tikslios komplekto sudėties, susisiekite el. paštu ir pasiteiraukite dominančios informacijos.


Noriu paklausti apie paslaugas

Ar nuomojate įrankius ir įrenginius?
Ne, nuomos paslaugų neteikiame.

Kur dėti seną nenaudojamą akumuliatorių ar bateriją? 

Atneškite arba atsiųskite jas mums. Pasirūpinsime, kad šios elektronikos atliekos būtų pristatytos į specializuotus utilizavimo centrus. Taip pat galite priduoti į elektronikos atliekas surenkančias įmones ar elektronikos atliekų surinkimo punktus. Kiekviename prekybos centre ir specializuotose parduotuvėse yra tam skirtos dėžės. Prisidėkite prie švaresnės aplinkos.

Kiek laiko užtrunka garantinis remontas?
Garantinio serviso laikas dienomis gali būti labai įvairus. Priklauso nuo gamintojo serviso politikos. Remonto darbai gali trukti nuo 3 dienų iki 1 mėnesio. Prie remonto laiko prisideda transportavimo laikas - 1 diena į servisą + 1 diena iš serviso.

Ką daryti sugedus įrankiui?
Įrankį reikia pristatyti mums adresu Verkių g. 31A, LT-09108 Vilnius. Suremontuotą įrankį pristatysime Jūsų adresu arba kviesime atvykti atsiimti.