Medžio pjovimo staklės

755,71 €
Yra sandėlyje
 • Galingas ir mobilus dulkių siurblys ženkliai pagerina medienos apdirbimo staklių efektyvumą, išvalo orą nuo kenksmingų medienos dulkių ir padeda palaikyti švarą ir tvarką dirbtuvėse
 • Plieninis ventiliatorius atsparus smulkių medienos dalelių smūgiams
 • Komplektacija: vežimėlis su ratukais, filtro maišas, drožlių surinkimo maišas, Y-formos adapteris 1x150 mm/3x100 mm
211,88 € 185,93 €
Yra sandėlyje
 • Medienai, spalvotiems metalams, plastikui, PC plokštėms pjauti
 • Tyliai veikiantis, ilgaamžis, tvirtos konstrukcijos, nuolatinės srovės variklis
 • Reguliuojama įstrižo pjūvio atrama su skale
 • Pjovimo kampo atrama su pasukimo kampo skale
247,51 € 217,18 €
Yra sandėlyje

Aliuminio, medienos, PC plokštės ir plastiko pjovimas naudojant ploną pjovimo peiliuką. Staklės su elektronine sūkių reguliavimo sistema. Idealiai tinka kruopštumo reikalaujantiems darbams: modelių, žaislų gamyba ir tikslioji mechanika.

909,67 € 777,28 €
Yra sandėlyje
 • LED šviesos diodai apšviečiantys pjovimo vietą
 • Stovas su ratais ir rankena
 • Greitas pjovimo juostos keitimas be rakto
 • 2 - greičiai reikalingi pjaunant įvairaus kietumo medieną
 • Pjovimas kampu pagrindas gali būti verčiamas 45 laipsnių kampu
811,32 € 682,78 €
Paskutinė prekė

Skersavimo ir pjovimo staklės viename. Universalaus naudojimo. Galingas variklis leidžia vienu metu perpjauti dvi grindlentes (192x23 mm). Pjovimo metu lazeris ryškiai apšviečia pjūvį, darbas yra saugus. Patvarus lieto aliuminio stalas. 4 darbiniai šviesos diodai užtikrina gerą matomumą pjaunant skersai net ir mažai apšviestoje patalpoje.

103,18 € 93,17 €
Yra sandėlyje

Grandininių pjūklų pjovimo stovas. Tiesiog pritvirtinkite pjūklą prie stovo ir galėsite saugiai pjauti, nelaikydami sunkaus pjūklo rankose. Bėgis yra paslėptas dangtelyje ramybės būsenoje, o tai žymiai sumažina sužalojimo riziką. Tinka visų tipų grandininiams pjūklams, sveriantiems iki 7 kg ir ilgio iki 45 cm.

594,27 € 534,84 €
Paskutinė prekė

1,8 kw variklio galia yra pakankama dideliu pajėgumu pjauti kietai medienai. Ypač patvarus – du statmeni plieniniai kreiptuvai su tiesiniais guoliais užtikrina sklandų slenkamąjį judesį. Reguliuojamas spindulinis matuoklis.

Medienos gaminių pjaustymas į mažesnes dalis, medienos padalijimas į lenteles ir netgi kitų medžiagų (tokių kaip plytų, trinkelių, bortelių ar kt.) pjovimas – tai pagrindinės pjovimo staklių funkcijos. Tereikia tinkamai pasirinkti staklių rūšį ir gamintoją, galintį pasiūlyti iš kokybiško metalo bei tvirtų metalo lydinių pagamintus įrenginius.

Siūlome žinomų gamintojų – MAKITA, SCHEPPACH, HiKOKI, BOSCH, DeWALT, HECHT ir kt. – medžio pjovimo stakles bei garantuojame geriausią kainą. Įrankių centro el. parduotuvėje kokybiški, profesionalūs ir patikimi įrankiai - Išilginio pjovimo staklės, juostinis pjūklas, medžio pjovimo staklės, nuleidžiamas diskinis pjūklas su lazeriu, skersinio pjovimo staklės.

Renkantis medžio pjovimo stakles rekomenduojame įvertinti jų konstrukcijos savybes, disko plotį, disko apsisukimų ypatumus, variklio galingumą, energijos sąnaudas, pjūvio tikslumo parametrus ir patogumą naudoti. Tik tinkamas pasirinkimas užtikrins darbų efektyvumą ir jūsų lūkesčių pateisinimą.

Neradote norimų medžio pjovimo staklių arba kitur radote pigiau? Susisiekite, priimsime individualų užsakymą ir suderinsime patraukliausią kainą: tel. +370 673 31 771, el. p. info@irankiucentras.lt.