Akumuliatoriniai perforatoriai

268,00 € 209,00 €
Yra sandėlyje

DeWALT 18 V akumuliatorinis trijų funkcijų perforatorius Išsiskiriantis nauja XR Li-Ion akumuliatoriaus technologija Bešepetėlinis variklis - sumažinta trintis - geresnis veikimo laikas ir ilgesnis įrankio tarnavimas Pagerintas ergonomiškas dizainas su gumine rankena

Plastikinė rankena Gylio ribotuvas Lagaminas T-STAK

677,00 € 579,00 €
Yra sandėlyje

Vienu krovimu galima išgręžti 90 ar daugiau (10mm Ø x 80mm) skylių Bešepetėlinis variklis Kompaktiškas, lengvesnis bei ergonomiškas dizainas patogesniam naudojimui 3 darbo režimai Ribojamas sukimasis lengvai kalant į gipsą, plyteles ar tinką Smūgių ribotuvas rotaciniam gręžimui medyje, keramikoje, pliene Nauja 5,0 Ah 18 V ličio - jono baterija suteikia didesnį našumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą Viena mažiausių klasėje 6.6 m/s² vibracija, sumažina vartotojo nuovargį. Taip pat didina eksploatavimo trukmę Skaisčiai balta LED šviesa su uždelsimo funkcija pagerina matomumą

801,00 € 709,00 €
Yra sandėlyje

54v FLEXVOLT XR neįtikėtina nauja technologija bei didžiulis šuolis į priekį Dewalt belaidžių įrankių evoliucijos istorijoje!
FLEXVOLT XR  tai naujas akumuliatorinių įrankių asortimentas, 54 voltų akumuliatoriai yra su  ličio jonų baterijos platforma. Visi FLEXVOLT serijos įrankiai bus maitinami 54v baterijomis ir bešepetėliniais varikliais, ši technologija užtikrina įrankio ilgaamžiškumą  ir neprilygstamą galią.

Tvirtų medžiagų gręžimo darbams idealiai tinka akumuliatoriniai perforatoriai, turintys itin efektyvią pneumatinę smūgio funkciją. Perforatoriai klasifikuojami į lengvus (iki 4 kg), vidutinius (iki 6 kg) ar profesionalius (virš 6 kg) perforatorius, tad juos pasirinkti reikėtų atsižvelgiant į planuojamų darbų pobūdį, mastą, intensyvumą.

Siūlome tik rinkoje pripažintų gamintojų – MAKITA, BOSCH, DeWALT, METABO ir kt. – akumuliatorinius perforatorius bei garantuojame geriausią kainą. Įrankių centro el. parduotuvėje kokybiški, profesionalūs ir patikimi įrankiai, kuriais verta pasikliauti atliekant įvairaus pobūdžio darbus.

Renkantis akumuliatorinius perforatorius rekomenduojame įvertinti jų galingumą, funkcionalumą (kalimas, gręžimas, kalimas ir gręžimas), greitumą (sūkių skaičių), smūgio jėgą, smūgių skaičių (judesių intensyvumą), maksimalų grąžto skersmenį ir papildomų funkcijų galimybes. Dažnai akumuliatoriniai perforatoriai būna su priedais (pavyzdžiui, šepetėliais, šonine rankena ar kt.). Tik tinkamas perforatoriaus pasirinkimas užtikrins darbų efektyvumą ir atitiks visus lūkesčius.

Neradote norimų akumuliatorinių perforatorių arba kitur radote pigiau? Susisiekite, priimsime individualų užsakymą ir suderinsime patraukliausią kainą: tel. +370 673 31 771, el. p. info@irankiucentras.lt.