Benzininis purkštuvas HECHT 459

HECHT
INVPB001

Benzininis purkštuvas HECHT 459 su 14 litrų talpa ir 16 metrų purškimo atstumu, purkštuvas veikia su 1,8 kW galios varikliu.

233,53 € Su mokesčiais
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Purkštuvas yra universalus naudojime dėka lengvai keičiamų kartu parduodamų priedų, jį galima naudoti kaip purkštuvą, kietosioms granulėms ir orui galingą pūstuvą, tam, kad naudotis kitomis prietaiso funkcijomis, tiesiog reikia nuimkite difuzorių nuo galinio antgalio.

Benzininiame purkštuve įrengtas purškiamojo skysčio slėgio siurblys, kurio dėka purškimo funkciją galima naudoti įvairiuose atstumuose ir aukščiuose.

Techninės savybės:

  • Variklio tipas: „Hecht“ 2 taktų, benzininis;
  • Variklio darbinis tūris: 59.2 cm3;
  • Galia: 1,8 kW;
  • Svoris: 10,5 kg;
  • Talpa: 14 L;
  • Funkcijos: skysčių purkštuvas, granulių, oro pūstuvas;
  • Pūtimo atstumas: iki 16 m.
HECHT
INVPB001
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Svoris
10,5 kg
Galia
1800 W
Kuro bako talpa
14 l
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.