-39,00 €

Benzininė žoliapjovė-krūmapjovė HECHT 163 PROFI

HECHT
TRIZB024

Trimeriai – tai puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis pasižymintys prietaisai su benzininiais varikliais, skirti žolei pjauti, vejų pakraščiams apkirpti ir krūmams pjauti tokiose vietose, kurias sunku prižiūrėti kitomis priemonėmis.

Kiekvienas sodininkas ir šeimininkas žino, kad sutvarkytas ir prižiūrėtas sodas yra jo pagrindinė vizitinė kortelė. Todėl tam, kad sodas visada išliktu gražus, o žolė atrodytu tvarkingai siūlome, pasaulio mastu lyderiaujančio gamintojo HECHT, benzininį trimerį. 

Benzininis trimeris Hecht 163 PRO, padės išlaikyti krūmus bei žolę tvarkingus, ir apjauti žolę bei krūmus net ir sunkiai pasiekiamosiose vietose. 

Trimerio svoris tik 10,8 kilogramų, todėl yra lengvas ir patogus naudojimui, taip pat jo patogumą užtikrina kartu parduodamas pečių diržas, kurio dėka trimeris darbo metu bus stabilesni ir saugesnis tiek vartotojui, tiek aplinkiniams. 

Trimeris turi plačias ir patogias rankenas, rankenos padegtos guma, todėl nenuslys Jums iš rankų todėl darbas bus patogus o svarbiausia bus saugus. 

Siūlomas trimeris yra kompaktiškas ir nedidelis, todėl neužims daug vietos ir bus lengva ir patogu ji sandėliuoti.

309,40 € Su mokesčiais
348,40 € Sena kaina
- 39,00 € Sutaupote
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Variklis: Hecht, 2-taktis; 

Variklio tipas: 2-taktis (dvitaktis variklis naudoja benziną, sumaišytą su alyva); 

Galia: 3,1 AG / 2,32 kW;

Trimerio galvutės darbinis plotis: 43 cm;

Max. variklio apsukos: 9500 aps/ min;

Variklio darbinis tūris: 63,3 cm3:    

Max. variklio apsukos:  9500 aps/min;

Trimerio metalinio peilio darbinis plotis 25,5 cm;

Zilkos skersmuo 2,4 mm;

Spalva: oranžinė, juoda;

Svoris 10,8 kg;

Pakuotės matmenys 1100x300x300 mm. 

Rekomenduojama alyva: Hecht 2T ;

Komplekte: pjovimo ritė, pečių diržas, metalinis pjovimo peilis.

HECHT
TRIZB024
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Standartiniai priedai
pjovimo ritė, pečių diržas, metalinis pjovimo peilis
Svoris
10,8 kg
Galia
3,1 AG / 2,32 kW
Apsukų skaičius
9500 aps./min.
Variklis
2-taktis (dvitaktis variklis naudoja benziną, sumaišytą su alyva)
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.