-15,40 €

Barstytuvas sėkloms, druskai HECHT 229

HECHT
INVB004

Sėjamoji, tinka trąšoms, sėklai, druskai barstyti HECHT 229

132,00 € Su mokesčiais
147,40 € Sena kaina
- 15,40 € Sutaupote
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

„Hecht 229“ yra aukštos kokybės rankinis barstytuvas su galimybe skleisti. Skirtas naudoti sėkloms, trąšoms, o žiemos mėnesiais jis gali būti naudojamas ir kelių druskos naudojimui. Kiekis yra labai lengva reguliuoti svirtį tiesiai ant rankenos. Sistemos pavara atliekama perkeliant iš važiavimo ratų. Tai užtikrina santykinai tolygų paviršiaus pasiskirstymą - birių medžiagų tūris yra tiesiogiai proporcingas nuvažiuotam atstumui. Sėkladėžėje gali būti iki 29 litrų sėklų, trąšų ar druskos ir įrengtas ekranas, kuris užkerta kelią užsikimšimui. Taip pat yra žurnalo viršelis.

Parametrai:

  • Disko tipas: Ranka
  • Svoris: 11 kg
  • Stack apimtis: 29 l / 36 kg
  • Sklaidos plotis: 3 m
HECHT
INVB004
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Svoris
11 kg
Sklaida
3 m
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.