Akumuliatorinis suktuvas MAKITA DF032DSAJ

Makita
DF032DSAJ_MAK
236,44 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
Makita
DF032DSAJ_MAK
Papildomi duomenys
Standartiniai priedai
Akumulitoriai 2x2,0 Ah, įkroviklis, lagminas.
Svoris
1,0 kg
Griebtuvas
1/4"
Įkrovimo laikas
30 min.
Maks. sukimo momentas
35 Nm
Akumuliatoriaus medžiaga
Li-ion
Akumuliatoriaus įtampa
10,8 V
Tipas
Smūginiai suktuvai
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Akumuliatoriaus talpa
2,0 Ah
Gręžiamos skylės skersmuo pliene
10 mm
Gręžiamos skylės skersmuo medienoje
28 mm
Apsukų skaičius
0-450/0-1500 aps./min.
Ilgis
124 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.