Vandens siurblys SDMO ST3.60H

KOHLER SDMO
ST3.60H_SDM

Motorinė benzininė pompa švariam vandeniui.

579,80 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Motorinė benzininė pompa švariam vandeniui.

KOHLER SDMO
ST3.60H_SDM
Papildomi duomenys
Svoris
32 kg
Našumas
970 l/min / 58,2 m³/h
Kuro bako talpa
4,3 l
Variklio tipas
Honda GX 160 OHV
Garantija fiziniams asmenims
24 mėn.
Garantija juridiniams asmenims
12 mėn.
Pasiurbimo aukštis
8 m
Kėlimo aukštis
30 m
Pajungimas
3" x 3"
Kuro sąnaudos
1,4 l/h
Užvedimas
Rankinis
Degalų rūšis
Benzinas
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
510x400x450 mm
Maksimalus kietų priemaišų dydis
iki 8 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.