-62,40 €

Metalo šlifavimo staklės BERNARDO TS 300

Bernardo
05-1186_BER
  • Universalus panaudojimas - tinka metalams, plastikui, medžiui
  • Hobi linijos staklės puikiai tinkančios smulkiems šlifavimo darbams remonto dirbtuvėse ar kitiems smulkiems šlifavimo darbams atlikti
  • Parduodamos be stovo!
262,50 € 324,90 € - 62,40 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Universalus panaudojimas - tinka metalams, plastikui, medžiui
  • Hobi linijos staklės puikiai tinkančios smulkiems šlifavimo darbams remonto dirbtuvėse ar kitiems smulkiems šlifavimo darbams atlikti
  • Parduodamos be stovo!
Bernardo
05-1186_BER
Papildomi duomenys
Svoris
29 kg
Disko skersmuo
300 mm
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
24
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
12
Galingumas
1250 W
Įtampa/dažnis
230 V
Darbo stalo matmenys
435x150 mm
Dulkių siurbimo jungties skersmuo
50 mm
Apsukų skaičius
1450 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
450x450 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.