-21,00 €

Lazerinis atstumo matuoklis Leica Disto X4

Leica
855107

Leica Disto X4 - atsparus lazerinis atstumo matuoklis su integruota skaitmenine kamera ir artinimu. Bet kada šis Leica Disto gali būti pagerinamas su Leica DST360 adapteriu, kuris užtikrins Hz ir V kampų matavimus. Puikus pasirinkimas, jeigu reikia atsparaus, patikimo ir ilgaamžio prietaiso.

399,00 € 420,00 € - 21,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Matavimai lauko sąlygomis
Skaitmeninė nusitaikymo kamera leidžia tiksliai surasti taikinį ir išmatuoti atstumą net ir saulėtą dieną. Matuojamas objektas aiškiai matomas aukštos rezoliucijos DISTO ekrane.

Atsparus
Šis tolimatis atsparus nukritimams iš 2 m aukščio, vandens ir dulkių poveikiui. Saugumą garantuoja IP 65 standardas, t.y. galite nuplauti tolimatį po bėgančiu vandeniu.

Matavimai "Nuo taško iki taško"
Transformuokite savo DISTO™ X4 į išmaniąją matavimo stotį su Leica DST 360 adapteriu. Jis leidžia išmatuoti atstumą tarp bet kokių dviejų taškų iš vienos stovėjimo vietos.

Kokybės jausmas
Visi naujieji DISTO™ X4 naudoja tik geriausios kokybės sudėtines dalis, kad matavimai įvairiomis sąlygomis būtų tikslūs ir stabilūs. Tai precizinis prietaisas, kuriuo galite pasitikėti.

Horizontalus atstumas
Atstumo ir posvyrio kampo kombinacija leidžia apskaičiuoti horizontalų atstumą su garantuotu tikslumu. Su savo lazeriniu tolimačiu galėsite automatiškai sukurti realistišką patalpos planą su pritaikytu masteliu.

Dokumentacija ir vizualizavimas
Leica DISTO™ Plan mobilioji programėlė leidžia dokumentuoti ir vizualizuoti Jūsų matavimus. Smart Room funkcija turi galimybę sukurti patalpos planą paprasčiausiai matuojant sienų ilgius prieš arba pagal laikrodžio rodyklės kryptį.

Jūsų DISTO™ X4 DISTO™ X4 išskirtinai sukurtas taip, kad lauko matavimai net ir pačia šviesiausią dieną būtų atlikti tiksliai ir užtikrinai bei tuo pačiu paprastai. Dėklas, virvelė bei baterijos yra komplektacijoje.

Techninės specifikacijos

Atstumo matavimo tikslumas (ISO 16331-1) ± 1.0 mm
Diapazonas (ISO 16331-1) 0.05 iki 150m
Matavimo vnt. m, ft, in
X-Range Power technologija Taip
Posvyrio sensorius Taip
Posvyrio sensoriaus tikslumas ± 0.2°
Smart Base matavimo diapazonas
Horizontaliai
Vertikaliai

 

360° su Leica DST 360 adapteriu
-64° iki > 90° naudojant su Leica DST 360

P2P apskaičiavimo tikslumas naudojant Leica DST 360 ± 2mm @ 2m, 5mm @ 5m, 10mm @ 10m
Išsigulščiavimo ribos 5°naudojant su Leica DST 360
Skaitmeninė kamera Pointfinder su artinimu 4x
Paskutinių matavimų atmintis 30
Nemokama programa Windows Taip
Nemokama iOS ir Android programėlė Taip
Smart Room funkcija Taip
Duomenų perdavimo ryšys Bluetooth® Smart
3D taškų perdavimo ryšys Bluetooth® Smart
Matavimų skaičius su baterijų komplektu Iki 4'000
(mažiau su Bluetooth®)
Baterjų veikimo laikas Iki 8h
(mažiau su Bluetooth®)
Daugiafunkcinė galinė dalis su automatiniu aktyvavimu Taip
Baterijos 2x AA Alkaline
Apsauga IP 65
2 m nukritimo testas Taip
Išmatavimai 132 x 56 x 29 mm
Svoris su baterijomis 188g
Art. No. 855107
EAN / UPC 7640110697047
Leica
855107
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.