-7,00 €

Lazerinis atstumo matuoklis Leica DISTO D110

Leica
808088

Lazerinis matuoklis Leica DISTO D110 yra mažiausias ir lengviausias lazerinis atstumų matuoklis Leica DISTO™ gaminių serijoje.

Leica DISTO D110 galite naudoti su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu per Bluetooth. Prisijungus prie suderinamų įrenginių, naudotojai gali iškart pradėti kurti patalpų 2D planus ar eskizus.

146,00 € 153,00 € - 7,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Savybės ir privalumai:

Patogi forma ir ypač paprastas naudojimas
Didelis funkcionalumas dėka integruotos Bluetooth® Smart technologijos ir Leica DISTO™ sketch aplikacijos
Idealus greitam atstumų ir ploto matavimui patalpose
Leica Geosystems technologija, kokybė ir tikslumas

Techniniai duomenys:

  • Tikslumas ± 1,5 mm
  • Atstumas: 0.2 – 60 m
  • Matavimo vienetai m, ft, in
  • „Power Range“ technologija™
  • Bluetooth® Smart
  • Ekrano apšvietimas
  • Apsaugos klasė IP54 – apsauga nuo dulkių ir vandens
  • Matavimų skaičius su vienu baterijų komplektu: iki 5000
  • Baterijos AAA 2 × 1,5 V
  • Išmatavimai 120 × 37 × 23 mm
Leica
808088
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.