-5,00 €

Lazerinis atstumo matuoklis Leica DISTO D1

Leica
843418
Lazerinis atstumų matuoklis Leica DISTO D1 - labai paprastas tolimatis tiems, kurie nori matuoti erdves savarankiškai. Lazerinį atstumų matuoklį Leica DISTO D1 naudoti gali kiekvienas! Lazerinis atstumų matuoklis Leica DISTO D1 idealiai tinka greitam ir tiksliam vidaus patalpų matavimui. Tai kompaktiškas, labai lengvas ir solidus lazerinis atstumo matuoklis.
99,00 € 104,00 € - 5,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
Patogi forma ir ypač paprastas naudojimas Didelis funkcionalumas dėka integruotos Bluetooth® Smart technologijos ir Leica DISTO™ sketch aplikacijos Idealus greitam atstumų ir ploto matavimui patalpose Leica Geosystems technologija, kokybė ir tikslumas „Power Range“ technologija™ Techniniai duomenys: Tikslumas: ± 2,0 mm Atstumas: 0.2 – 40 m Matavimo vienetai: m, ft, in Bluetooth®: Yra Ekrano apšvietimas: Yra Apsaugos klasė: IP54 – apsauga nuo dulkių ir vandens Matavimų skaičius su vienu baterijų komplektu: iki 10 000 ir apie 20 valandų Baterijos AAA 2 × 1,5 V Išmatavimai 115 × 43.5 × 23.5 mm Svoris su baterijomis 87 g.
Leica
843418
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.