-58,23 €

Juostinės šlifavimo staklės SCANTOOL 75 4,1HP

Scantool
430232130

Tai puiki alternatyva diskiniams šlifuokliams. Darbo efektyvumas pasiekiamas naudojant ilgą šlifavimo juostą, kuriai nereikia periodinės patikros.

1 882,80 € Su mokesčiais
1 941,03 € Sena kaina
- 58,23 € Sutaupote
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Tai puiki alternatyva diskiniams šlifuokliams. Darbo efektyvumas pasiekiamas naudojant ilgą šlifavimo juostą, kuriai nereikia periodinės patikros.

Scantool
430232130
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Svoris
76 kg
Galingumas
3000 W
Įtampa/dažnis
400 V
Garantija fiziniams asmenims
24 mėn.
Garantija juridiniams asmenims
12 mėn.
Juostos matmenys
2000x75 mm
Apsukų skaičius
3000 aps./min.
Staklių aukštis
700-1000 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.