-229,17 €

Benzininis multi variklis DOLMAR CS.246.4C su priedu

Makita
CS.246.4C+_MAK
  • Ekonomiškas ir ekologiškas 4-taktis variklis
  • Efektyvi tepimo sistema
  • Priedas - šepetys BR400MP
481,25 € 710,42 € - 229,17 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Ekonomiškas ir ekologiškas 4-taktis variklis
  • Efektyvi tepimo sistema
  • Priedas - šepetys BR400MP
Makita
CS.246.4C+_MAK
Papildomi duomenys
Svoris
5,6 kg
Kuro bako talpa
0,6 l
Tipas
Benzininiai trimeriai
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Vibracijos lygis
2,7 m/sec²
Variklio galia
0,77 kW
Cilindrų darbinis tūris
25,4 cm³
Kuro rūšis
Benzinas
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.