Benzininė žoliapjovė HECHT 587

HECHT
VEJBS018

Žoliapjovė benzininė savaeigė HECHT 587.

Hecht 587 benzininė kintamoji žoliapjovė yra idealus variantams sodams ir parkams šienauti. Jis taip pat tinka augalams pjauti su aukštais stiebais.

787,75 € Su mokesčiais
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

HECHT 587 benzininė žoliapjovė gali būti puikus pasirinkimas visiems pjauti pievas, parkus, sporto aikšteles ir panašiai. Dėl savo konstrukcijos jis leidžia pjauti net aukštą žolę džiovinti ant šieno. Juosta, kurios darbinis plotis yra 87 cm, su kokybiškų peilių rinkiniu, pjauna žolę panašiai kaip žirklės. Sklandytuvai bėgio gale užtikrina tikslų jo nukreipimą per reljefą ir gali būti naudojami pakėlimo aukščiui sureguliuoti nuo 30 iki 80 mm. Pjūvis yra tiesus ir puikiai kopijuoja reljefą.

Strypą ir pavarą teikia patikrintas „Loncin OHV“ variklis, kurio vardinė galia yra 3,6 kW, o galia - 196 cm 3 . Kokybiškų dviračių pora su neapdorotu protektoriaus raštu užtikrina puikų sukibimą ir gerą pralaidumą per reljefą, važiavimo greitis yra apie 3 km / h. Žemas žoliapjovės svorio centras padidina žoliapjovės stabilumą, todėl pjauti net ir esant švelniam šlaitui nėra problemų. Vairo rankenėlės yra reguliuojamos pagal aukštį ir ant jų rasite visus pagrindinius valdiklius. Žiemą vejapjovę galima išplėsti komplektuojant sniego grandines ir sniego plūgą (pasirenkamas priedas, komplekte nėra).

HECHT
VEJBS018
Prekė užsakoma
Papildomi duomenys
Svoris
59 kg
Maks. sukimo momentas
10,5 Nm
Tipas
Benzininiai trimeriai
Eiga
Savaeigė
Pjovimo aukštis
30 - 80 mm
Darbinis plotis
87 cm
Variklio cilindras
196 m3
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
1065x505x555
Pjaunamas plotas
iki 3000 - 4000 m2
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.