-11,99 €

Apsauga robotui-vejapjovei Indego Garage, Bosch

Bosch
06008B0500

Apsaugo „Indego“ nuo kenksmingų oro sąlygų ir užtikrina ilgesnį naudojimo laiką

138,00 € 149,99 € - 11,99 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Apsaugo „Indego“ nuo kenksmingų oro sąlygų ir užtikrina ilgesnį naudojimo laiką

  • Iš aukštos kokybės, UV spinduliams atsparių medžiagų pagamintas garažas idealiai apsaugo nuo saulės
  • Uždara struktūra saugo nuo lietaus ir sumažina kitų kenksmingų oro sąlygų poveikį
  • Ortakiai saugo nuo perkaitimo ir palaiko idealias oro sąlygas
  • Suteikite „Indego“ garažui unikalų stilių
  • Tinka naudoti su „Indego 350“, „Indego 400“, „Indego 350 Connect“, „Indego 400 Connect“, „Indego S+ 350“ ir „Indego S+ 400“ robotais vejapjovėmis
Bosch
06008B0500
Papildomi duomenys
Svoris
2,7 kg
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
562 x 500 x 295 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.