-65,00 €

Akumuliatorinis gręžtuvas - suktuvas, DCD710D2, DeWALT

DeWalt
DCD710D2-QW

Naujo dizaino 2 Ah  talpos akumuliatorius

115,00 € 180,00 € - 65,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Naujas galingas 10.8V 2.0 Ah XR serijos gręžtuvas gręžimui ir varžtų įsukimui Kompaktiškas dizainas, lengvo svorio 15 poziciju reguliuojama apsukų kontrolė - nuosekli varžtų įsukimo į skirtingas medžiagas su skirtingais varžtų dydžiais funkcija Parabolinis jungiklių profilis teikia didesnę greičio kontrolę Ergonomiško dizaino guminė rankena – komfortabilumui, patogiam naudojimuisi 10 mm vienos movos griebtuvas su automatiniu stūmiklio užraktu – greitam ir lengvam grąžtų keitimui viena ranka Du greičio nustatymai, kintamas greitis ir atbulinės eigos jungiklis Elektroninis variklio stabdys papildomai kontrolei Aukštos kokybės ventiliatoriumi aušinamas variklis – maksimaliam galingumui ir patvarumui Metalinė pavarų dėžė – efektyviai galios transmisijai ir įrankio ilgaamžiškumui LED šviesa – geresniam matomumui Baterija leidžia stovėti įrankiui vertikaliai. Komplektacija: 2 x 2 Ah Li-Ion akumuliatoriai Kroviklis Lagaminas

DeWalt
DCD710D2-QW
Papildomi duomenys
Tipas
Suktuvai / Gręžtuvai
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.