Vibro plokštė SPRINTBETON, 0.9kW, 230V, 50Hz

Raimondi
104CC EU

Vibro plokštė SPRINTBETON, 0.9kW, 230V, 50Hz

1 397,55 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Vibro plokštė skirta tiek išlyginamajam mišiniui suvibruoti, tiek plytelių klijavimui, kuomet paviršius klojamas vibravimo metodu.

Norint klijuoti plyteles, reikia užsidėti atitinkamą priedą.

Mechanizmas komplektuojamas su transformatoriumi nuo 230 V iki 42 V.

Komplekte: 2 vnt. aliuminės juostos (180 cm ir 210 cm), 2 vnt. aliuminiai bėgiukai, 1 glaistyklė (50 cm), transformatorius.
 

Techniniai parametrai

 

Garantija, mėn.

12

Vibravimo intensyvumas

8200 aps./min.

Greičių skaičius

1

Svoris

25.6 kg.

Fazė

Vienfazis

Variklis

90W

Raimondi
104CC EU
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera.