-270,91 €

Skersinio pjovimo staklės GCM 12 SDE, Bosch

0601B23100

Didelis pjovimo pajėgumas ir reguliuojamas greitis įvairiems darbams

Komplektacija: kartoninė dėžė, disko pjūklelis

853,18 € 1 124,09 € - 270,91 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Didelis pjovimo pajėgumas ir reguliuojamas greitis įvairiems darbams

  • Labai didelis 120 mm pjovimo pajėgumas vertikaliai ir 400 mm horizontaliai suteikia galimybę atlikti pjūvius naudojant labai ilgus ir storus ruošinius
  • Reguliuojamas pjovimo greitis suteikia universalumo dirbant su įvairiomis medžiagomis
  • Greitas pjovimo disko keitimas be įrankių – įrankį lengva ir patogu naudoti

Naudodami „GCM 12 SDE Professional“ darbus su didelėmis detalėmis atliksite lengvai. Itin didelis 120 mm pjovimo pajėgumas vertikaliai ir 400 mm horizontaliai suteikia galimybę atlikti pjūvius naudojant labai ilgus ir storus ruošinius. Reguliuojamas skersuojamojo pjūklo greitis leidžia „GCM 12 SDE Professional“ universaliai pritaikyti darbams su įvairiausiomis medžiagomis. Kad būtų dar patogiau, pjūklo diską galima greitai pakeisti be jokių įrankių. Šis skersuojamasis pjūklas yra skirtas skersiniams ar nuožambiems pjūviams ir grioveliams išpjauti naudojant medieną, rąstus ir medienos kompozitą bei lentas, grindų skydus, aliuminį ir plastiką. Jis yra suderinamas su „Bosch“ dulkių surinkimo sistema „Click & Clean“ ir įvairiais stovais. „GCM 12 SDE Professional“ yra tokių funkcijų kaip fiksuojamas nuleidimas skersuojamiesiems pjūviams, išmanioji stabdymo sistema, tikslus lazeris, švelnus paleidimas ir greičio reguliavimas.

0601B23100
Papildomi duomenys
Svoris
28,6 kg
Disko skersmuo
305 mm
Galia
1800 W
Standartiniai priedai
1 x diskinio pjūklo pjūklelis, „Expert for Wood“, 305 x 30 x 2,4 mm
Tipas
Skersavimo staklės
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Triukšmo lygis
105 dB(A)
Vibracijos lygis
2,5 m/s²
Reguliuojamas greitis
Taip
Pakuotė
Kartoninė dėžė
Elektros įtampa
220 – 240 V
Apsukų skaičius
3100 – 4000 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
860 x600 x530 mm
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
615 x 870 x 568 mm
Kiaurymės skersmuo
30 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.