Skaitmeninis termovizorius – drėgmėmatis GIS 1000 C, 1x1.5Ah, Bosch

Bosch-Professional
0601083301

Tikslūs paviršiaus temperatūros ir aplinkos sąlygų matavimai ir įrašai

Komplektacija: lagaminas, įkroviklis, akumuliatorius, USB laidas

447,91 € Su mokesčiais
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Tikslūs paviršiaus temperatūros ir aplinkos sąlygų matavimai ir įrašai

  • Integruota kamera iš karto parodo ir dokumentuoja išmatuotas reikšmes nuotraukose
  • Duomenys perduodami naudojant „Bluetooth®“ ir programą „Bosch Thermal“, kad galėtumėte lengvai išsaugoti ir bendrinti aukštos kokybės dokumentus
  • Dėl „Dual Power Source“ technologijos galima naudoti su 12 V ličio jonų akumuliatoriumi arba su standartinėmis šarminėmis baterijomis

Šilumos detektorius „GIS 1000 C Professional“ tiksliai išmatuoja ir nurodo paviršiaus temperatūrą bei aplinkos sąlygas dokumentuose. Integruota kamera dokumentuoja išmatuotas reikšmes nuotraukose. Duomenys gali būti tiesiogiai perduodami į išmanųjį įrenginį „Bluetooth®“ ryšiu; pasinaudokite nemokama programa „Bosch Thermal“ ir lengvai kurkite ir bendrinkite dokumentus. Dėl „Dual Power Source“ technologijos galima naudoti su 12 V ličio jonų akumuliatoriumi arba su standartinėmis šarminėmis baterijomis.

Tai puikus pasirinkimas atliekant įvairius darbus, pvz., pelėsio rizikos nustatymas, „šalčio tiltų“ aptikimas ir perkaitusių saugiklių suradimas.

Be paviršiaus temperatūros matavimo, „GIS 1000 C Professional“ aplinkos jutiklis greitai prisitaiko prie supančios temperatūros, kad tiksliai išmatuotų kambario temperatūrą ir santykinį drėgnumą, todėl jis yra plačiai pritaikomas. Jis išsiskiria paprasta vartotojo sąsaja, taip užtikrinant intuityvų valdymą ir tikslius rezultatus atliekant matavimus nuo –40 °C iki 1000 °C diapazone. Matavimo įrankio negalima naudoti žmonių medicinos tikslams.

Bosch-Professional
0601083301
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Svoris
0,56 kg
Darbinė temperatūra
-10 - +50°
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Matavimo tikslumas
± 1,0 °C* (*plius naudojimo metu atsirandantis nuokrypis)
Pakuotė
Lagaminas
Matavimo intervalas
-40 °C … +1000 °C
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.