-28,09 €

Šakų smulkintuvas AXT RAPID 2000, Bosch

Bosch
0600853500

Aštrus kaip skustuvas – puikiam smulkinimo našumui užtikrinti.

Itin tikslūs lazeriu pjauti šveicariški peiliai ir „Bosch Powerdrive“ variklis užtikrina reikiamą greitį ir našumą, todėl galite smulkinti žalius augalus ir iki 40 mm storio šakas.

241,90 € 269,99 € - 28,09 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Specialios konstrukcijos piltuvas ir grūstuvas leidžia smulkintuvą greitai ir lengvai pripildyti krūmų bei minkštų sodo šiukšlėmis, todėl per valandą galėsite susmulkinti net 90 kg šiukšlių.

  • Itin aštrus: ilgaamžiški, lazeriu išpjauti preciziški peiliai, pjaunantys dideliu našumu.
  • Praktiška: specialios formos užpildymo anga ir praktiškas grūstuvas užtikrina nesudėtingą pripildymą ir didelį našumą.
  • Mobilus: dėl mažo svorio labai manevringas.
  • Greitas 12 Nm sukimo momento Bosch „Powerdrive“ variklis
  • Praktiškas grūstuvas padeda lengvai įstumti ir greitai apdoroti medžiagą
Bosch
0600853500
Papildomi duomenys
Svoris
11,5 kg
Galia
2000 W
Sukimo momentas
12 Nm
Apsukų skaičius
3650 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
616 x 467 x 902 mm
Pralaidumas
80 kg/h
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.