-66,00 €

Šakų smulkintuvas AXT 25TC, Bosch

Bosch
0600803300

Tylus daugiafunkcis smulkintuvas

Šiuo praktišku grūstuvu galite saugiai nukreipti sodo atliekas į piltuvą ir jis ypač praverčia, kai reikia sutvarkyti spygliuotas šakas.

483,99 € 549,99 € - 66,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

„Turbine-Cut“ sistema užtikrina itin greitą įtraukimą

AXT 25 TC – tai daugiafunkcis smulkintuvas, galintis smulkinti viską nuo kietos medienos ir spygliuotų krūmų iki minkštų žalių augalų. Suprojektuotas skleisti mažą triukšmą ir su 2 500 W galios varikliu – šis smulkintuvas gali tyliai ir efektyviai smulkinti iki 230 kg/h našumu. Optimaliai sureguliuota „Turbine-Cut“ sistema suteikia galimybę efektyviai be strigimų smulkinti didelius sodo šiukšlių kiekius bei iki 45 mm storio šakas. Dėl nuimamo piltuvo šio smulkintuvo aukštis yra tik 67 cm, todėl jį galėsite tvarkingai sandėliuoti ir sutaupyti vietos.

  • Suprojektuotas skleisti mažą triukšmą šis įrenginys veikia neįtikėtinai tyliai
  • 2500 W galios variklis idealiai tinka visų tipų sodo šiukšlėms smulkinti
  • Nuimamas piltuvas leidžia sandėliuoti smulkintuvą taupant vietą, nes jis yra tik 67 cm aukščio
  • Lengvai smulkinamos iki 45 mm storio šakos
  • „Turbine-Cut“ sistema neužstrigdama sodo šiukšles smulkina iki 230 kg/h našumu
Bosch
0600803300
Papildomi duomenys
Svoris
30,5 kg
Galia
2500 W
Konteinerio talpa
53 l
Sukimo momentas
650 Nm
Apsukų skaičius
41 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
707 x 388 x 965 mm
Pralaidumas
230 kg/h
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.