-50,40 €

Šakų smulkintuvas AXT 22 D, Bosch

Bosch
0600803000

Didelis smulkinimo našumas.

Nedidelis triukšmas ir labai našus smulkinimas – 175 kg per valandą.

369,59 € 419,99 € - 50,40 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Praktiškas: dėl nuimamo užpildymo angos korpuso jis yra 30 % mažesnis už savo pirmtakus – paruoštas sandėliuoti yra tik 67 cm aukščio.

  • Didelės galios: optimizuota smulkinimo sistema su frezavimo velenu užtikrina didelį iki 170 kg/h našumą, kai šakų storis ne didesnis kaip 38 mm.
  • Praktiškas: dėl nuimamo užpildymo angos korpuso jis yra 30% mažesnis už savo pirmtakus – paruoštas sandėliuoti yra tik 67 cm aukščio.
  • Tylus veikimas: mažai triukšmo, todėl malonu dirbti.
  • Savaime įtraukiantis ir tyliai veikiantis — patogiam smulkinimui
  • Didelis jovimo našumas — smulkina iki 38 mm šakas
Bosch
0600803000
Papildomi duomenys
Svoris
31,3 kg
Galia
2200 W
Konteinerio talpa
53 l
Sukimo momentas
600 Nm
Apsukų skaičius
41 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
707 x 388 x 965 mm
Pralaidumas
170 kg/h
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.