Metalo pjovimo staklės GCO 14-24 J, Bosch

Bosch-Professional
0601B37200

Dar didesnė 355 mm pjaustyklės galia, kad įveiktumėte sunkiausias užduotis

Komplektacija: kartoninė dėžė

264,72 € Su mokesčiais
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Dar didesnė 355 mm pjaustyklės galia, kad įveiktumėte sunkiausias užduotis

  • Perkrovoms atsparus galingas ir tvirtas įrankis tinka net ir sunkiausioms užduotims
  • Patentuota prispaudžiamoji sistema užtikrina 20 % ilgesnį disko naudojimą
  • Didelis pagrindas su guminiu padu užtikrina stabilumą net ant ne visai lygių paviršių

„GCO 14-24 J Professional“ pjaustyklė 355 mm segmente išsiskiria galingumu ir ja galima atlikti sunkiausias užduotis. Galingas veikimas ir tvirta konstrukcija užtikrina didelį atsparumą perkrovoms, net jei atliekamos sunkiausios užduotys. Pritaikius patentuotą prispaudžiamąją sistemą, užtikrinamas 20 % ilgesnis pjaustyklės disko naudojimas. Stabilų pjovimą užtikrina didelis jos pagrindas su guminiu padu, užtikrinančiu stabilumą net ant ne visai lygių paviršių. Puikiai tinka atliekant bendruosius renovacijos darbus, renovuojant išorę ar klojant pamatus; šia pjaustykle galite pjaustyti plieną, atlikti 45° pjūvius stačiakampiuose ar vientisuose plieno strypuose ir perpjauti armatūrą. „GCO 14-24 J Professional“ švelnios paleisties funkcija apsaugo nuo staigaus srovės padavimo paleidžiant įrankį

Bosch-Professional
0601B37200
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Svoris
18,1 kg
Disko skersmuo
355 mm
Galia
2400 W
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Triukšmo lygis
113 dB(A)
Pakuotė
Kartoninė dėžė
Apsukų skaičius
3800 aps./min
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
256 x 520 x 400 mm
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
325 x 555 x 445 mm
Kiaurymės skersmuo
25,4 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.