Elektrinis klijų pistoletas GKP 200 CE, Bosch

Bosch-Professional
0601950703

Spartus ir funkcionalus įrankis klijavimo darbams

Komplektacija: lagaminas, priedų komplektas

127,33 € Su mokesčiais
Pristatymas kurjeriu
Atsiėmimas paštomate

Spartus ir funkcionalus įrankis klijavimo darbams

  • Du elektroniniu būdu reguliuojami kaitinimo elementai leidžia darbą pradėti vos per keturias minutes ir išlaiko pastovią darbinę temperatūrą
  • Darbinis našumas siekia 30 g/min, todėl darbus galite atlikti greitai, o suklijuosite tvirtai
  • Nuėmę laidą galite dirbti laisvai ir mėgautis naujomis mobilumo galimybėmis

„GKP 200 CE Professional“ elektrinis klijų pistoletas veikia sparčiai ir yra funkcionalus. Du elektroniniu būdu reguliuojami kaitinimo elementai leidžia darbą pradėti vos per keturias minutes ir užtikrina pastovią darbinę temperatūrą. Pistoleto darbinis našumas siekia 30 g/min, todėl darbus galite atlikti greitai, o suklijuosite tvirtai. Be to, nuėmę laidą galite dirbti laisvai ir mėgautis naujomis mobilumo galimybėmis. Šis įrankis yra skirtas įvairiomis medžiagoms klijuoti.

„GKP 200 CE Professional“ antgaliai keičiami, o greitis reguliuojamas.

Bosch-Professional
0601950703
Yra sandėlyje
Papildomi duomenys
Standartiniai priedai
įrankių lagaminėlis, itin ilgas antgalis, atjungiamasis laidas 3,5 m, universalus antgalis, antgalis su plačiu plyšiu, 8 klijų strypeliai 200 mm
Svoris
0,4 kg
Našumas
30 g/min
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Galingumas
500 W
Pakuotė
Lagaminas
Klijų talpos skersmuo
11 mm
Klijų talpos ilgis
200 mm
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
289 x 345 x 89 mm
Įrankio matmenys (ilgis)
205 mm
Įrankio matmenys (aukštis)
175 mm
Įkaitimo trukmė
4 min
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.