-122,19 €

Elektrinė vertikali freza GOF 1250 CE, Bosch

0601626000

Patogi sulyginimo freza

Komplektacija: kartoninė dėžė, priedai

384,80 € 506,99 € - 122,19 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Patogi sulyginimo freza

  • Ergonomiško dizaino rankeną patogu suimti įvairiomis padėtimis ir lengvai kontroliuoti įrankį
  • Patentuotas tikslus 1/10 mm reguliavimas užtikrina idealų gylio nustatymą
  • Be to, dėl unikalios ašies užrakto sistemos galima greitai pakeisti priedus

GOF 1250 CE Professional laidinė vertikali freza užtikrins patogų ir efektyvų darbą. Nesvarbu, kaip suimsite rankeną, dėl ergonomiško jos dizaino įrankį visada patogu valdyti. Dėl patentuoto tikslaus frezos reguliavimo 1/10 mm užtikrinamas nepriekaištingas gylio nustatymas. Be to, dėl unikalios ašies užrakto sistemos galima greitai pakeisti priedus.

Šis įrankis skirtas medienos ir plastiko frezavimo darbams. Įrankis yra suderinamas su įvairiomis „Bosch“ kreipiančiosiomis atramomis ir prijungiama „Bosch“ dulkių surinkimo sistema „Click & Clean“.

GOF 1250 CE Professional naudojamos pastovaus greičio ir greičio pasirinkimo funkcijos.

0601626000
Papildomi duomenys
Svoris
3,6 kg
Griebtuvas
6-8 mm
Standartiniai priedai
atvirasis veržliaraktis 19 mm, lygiagrečioji atrama su tikslaus reguliavimo mechanizmu, šablono kreipiklio adapteris, suspaudžiamoji įvorė su gaubiamąja veržle 8 mm
Tipas
Frezeriai
Garantija fiziniams asmenims, mėn.
36
Garantija juridiniams asmenims, mėn.
36
Galingumas
1250 W
Triukšmo lygis
100 dB(A)
Vibracijos lygis
5,5 m/s²
Reguliuojamas greitis
Taip
Vertikali eiga
60 mm
Pakuotė
Kartoninė dėžė
Elektros įtampa
230 V
Apsukų skaičius
10000 – 24000 aps./min.
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
170 x 370 x 270 mm
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
329 x 410 x 285 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.