-33,23 €

Dulkių surinkimo sistema GDE MAX, Bosch

1600A001G9

Praktiška ir efektyvi apsauga nuo dulkių naudojant kaltą, kurią naudojant dulkių beveik nekyla

Komplektacija: kartoninė dėžė

127,70 € 160,93 € - 33,23 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Praktiška ir efektyvi apsauga nuo dulkių naudojant kaltą, kurią naudojant dulkių beveik nekyla

Komplektacija: kartoninė dėžė

Praktiška ir efektyvi apsauga nuo dulkių naudojant kaltą, kurią naudojant dulkių beveik nekyla

  • Darbas atliekamas švariai ir tvarkingai, mažiau laiko reikia skirti valymui, o naudotojui suteikiama didesnė apsauga
  • Išskirtinis komfortas ir lankstumas: įvairios darbo padėtys, kaltų keitimas nenuimant dulkių siurbimo įtaiso
  • Pritaikyta naudoti su „Bosch Click & Clean“ sistema ir tinka visiems „SDS max“ perforatoriams

„GDE max Professional“ apsauga nuo dulkių – tai praktiškas ir efektyvus sprendimas, kad atliekant kirtimo darbus nebūtų beveik jokių dulkių. Darbas atliekamas švariai ir tvarkingai, mažiau laiko reikia skirti valymui, o naudotojui suteikiama didesnė apsauga. Didžiulis komfortas ir lankstumas užtikrinamas dėl greito ir lengvo pritaikymo įvairioms darbo padėtims, be to, kaltus galima keisti nenuimant dulkių siurbimo įtaiso. Ją taip pat galima naudoti su „Bosch Click & Clean“ sistema. Universalumą užtikrina galimybė naudoti su visais „SDS max“ perforatoriais.

1600A001G9
Papildomi duomenys
Svoris
750 g
Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
318 x 415 x 133 mm
Tinka naudoti
visais šiuo metu rinkoje esančiais Bosch SDS max sistemos perforatoriais ir skeliamaisiais plaktukais
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Fiziniams asmenims taikoma 36 mėn garantija.