-28,09 €

Akumuliatorinis lapų pūstuvas ALB 36 LI, Bosch

Bosch
06008A0402

Itin našus sodo pūstuvas

Reguliuojamas pūstuvo greitis suteikia galimybę geriau valdyti įrankį ir pasirinkus tinkamą oro srauto greitį sodo priežiūros darbus atlikti greičiau.

241,90 € 269,99 € - 28,09 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Galingas ir lengvai valdomas

Akumuliatorinis ALB 36 Li – tai nepamainomas sodo valymo įrankis. Vos 2,8 kg sveriantis ergonomiško dizaino įrankis su optimaliu svorio paskirstymu patogiam darbui. Reguliuojamas pūstuvo greitis nuo 170 km/h iki 250 km/h leidžia efektyviai ir greitai pašalinti lapus ir šiukšles. „Bosch POWER FOR ALL“ suteikia galimybę tą patį akumuliatorių ir kroviklį naudoti su visais „Home & Garden“ įrankiais šioje sistemoje. „Syneon“ lustas reguliuoja galią užtikrindamas optimalų efektyvumą ir ilgesnį veikimą.

  • Ergonomiško dizaino įrankis su optimaliu svorio paskirstymu patogiam darbui
  • Reguliuojamas pūstuvo greitis suteikia galimybę įrankį valdyti patogiau atliekant sodo valymo darbus
  • Talpus 36 V akumuliatorius gali būti naudojamas su visais „Bosch“ 36 V sodo įrankiais
  • Iki 35 min. akumuliatoriaus veikimo laikas
  • „POWER FOR ALL“: vienas akumuliatorius visai „Home & Garden“ įrankių sistemai
Bosch
06008A0402
Papildomi duomenys
Standartiniai priedai
Kroviklis AL 3620 CV, 1 akum. 36 V / 2,0 Ah ličio jonų akum.
Svoris
1,9 kg
Įkrovimo laikas
70 min
Maks. oro srautas
170 – 250 km/h
Akumuliatoriaus medžiaga
Li-ion
Akumuliatoriaus įtampa
36 V
Akumuliatoriaus talpa
2,0 Ah
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis)
925 x 150 x 205 mm
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.

Milwaukee įrankiams:
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn.

Visiems kitiems įrankiams: 
Juridiniams asmenims taikoma garantija 12 mėnesių arba  24 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.
Fiziniams asmenims taikoma garantija  24 mėnesiai arba 36 mėnesiai prilauso nuo gamintojo.