-20,00 €

Akumuliatorinis gręžtuvas - suktuvas, DCD701D2, DeWALT

DeWalt
DCD701D2-QW

Naujoji DeWALT 12 V įrankių serija savo galingumu prilygsta kai kuriems konkurentų 18 V įrankiams!

172,00 € 192,00 € - 20,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Savybės ir privalumai:
Naujieji 12 V įrankiai ir baterijos yra 100% pritaikomi su senesne 10,8 V produktu linija. 38.5 mm trumpesnis nei praeitos kartos. Ryški LED lemputė ant įrankio skirta tamsesnėms situacijoms. Naujosios 12 V baterijos turi indikatorių, nurodantį baterijos likutį. Naujas bešepetėlis variklis suteikia 15% ilgesnį tarnavimo laiką, nei praeitos kartos įrankių. Kadangi įrankis sveria tik 0.9 kg (be akumuliatoriaus), juo patogu naudotis bei transportuot. 15 skirtingų sankabos pozicijų


Komplektacija:
2 x 2 Ah Li-ion akumuliatoriai Kroviklis Lagaminas TSTAK

DeWalt
DCD701D2-QW
Papildomi duomenys
Tipas
Suktuvai / Gręžtuvai
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.