Vibro plokštė VOLPINO, 0.25kW, 230V, 50Hz

Raimondi
321UE3

Vibro plokštė VOLPINO, 0.25kW, 230V, 50Hz

477,95 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Vibro mechanizmas skirtas suvibruoti didelio formato plytelės paviršių, kad bet koks oras, esantis po plytele būtų pilnai išstumptas iš klijų. Taip išvengiama bet kokių įtrūkimų, kurie gali atsirasti suklijavus didelio formato plyteles;
  • Kompaktiškas dizainas, lengvas (6 kg - 13,2 svaro) ir lengvai valdomas. Mechanizme yra 3 ergonomiškos rankenos, kurios leidžia patogiai ir saugiai dirbti rankomis ant grindų ir sienų;
  • Didelis vibracijos dažnis (variklio apsisukimų dažnis: 3000 Hz esant 50 Hz, 3600 Hz esant 60 Hz);
  • Vienas (pastovus) greičio režimas;
  • Vibro padas yra sukurtas iš gelinės, paviršiaus nebraižančios medžiagos, kad net ir poliruotas paviršius nebūtų pažeistas;
  • Pakeičiamas, trikampio formos padas, skirtas pasiekti bet kokį kampą;
  • Variklio galia: 25 W

Techniniai parametrai

 

Garantija, mėn.

12

Vibravimo intensyvumas

3000 aps./min.

Greičių skaičius

1

Svoris

6.7 kg.

Išmatavimai

410x210 mm

Variklis

25W

Raimondi
321UE3
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera.