WANDELI QXZ-ZD 1800 plyteliu pjovimo staklės

Wandeli
WANDELI QXZ-ZD 1800

WANDELI QXZ-ZD 1800 plyteliu pjovimo staklės yra revoliucinis elektrinis pjaustytuvas su automatine pastūma, skirtas pjauti keramines ir akmens masės plyteles iki 1800mm ilgio.

3 490,85 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Mašinos Wandeli versija "QX" bei "QX-ZD" turi daug privalumų prieš kitų gamintojų plytelių pjaustykles: 1) Aliuminio korpusas 2) Lengvas svoris 3) Mobilus (gabenimas vienam asmeniui) 4) Tikslus 5) Diskų kaina (Diskai iki 125mm, maksimalus pjovimo storis 30mm, optimalus disko skersmuo 115mm) 6) Bėgių apsauga iš vidaus (nuo stalo) apsaugo kreipiamuosius ritinius nuo nešvarumų 7) Pjaustymo galimybė naudojant šabloną (pakartotinis pjaustymas) 8) Galimybė pjaustyklėje naudoti specialius diskus/frezas, kad išpjaut/išfrezuoti griovelius plytelėse arba užapvalinti kampus. 9) Galimybė uždėti du diskus vienu metu, tai leidžia pjauti plytelę ir tuo pačiu nušlifuoti plytelės kraštą. 10) Šoninės plytelių atramos/laikinkliai (įeina į komplektą) iš dviejų pusių, kurias galima pritvirtinti bet kurioje stalo vietoje, ir galimybė jas tarpusavyje susukti, o tai leidžia padidinti stalo plokštumą, ant kurios padėti didelio formato plyteles. 11) Prie atramų taip pat pritvirtinamas stumdomas stalviršis, kurį gali reguoliuoti pagal poreikį. 12) Ant stalo sumontuoti ribotuvai suteikia galimybę pjaustyti plyteles pagal vieną šabloną (tai pagreitina darbą pjaunant daug plytelų kampu). 13) Kitas pliusas yra atramos, montuojamos bet kur ant stalo ir suteikiančios galimybę supjaustyti plyteles įstrižai "rombais" 14) Svarbus pranašumas yra tai, kad po stalu nesikaupia vanduo ir nešvarumai, jie visą laiką nuteka į rezervuarą po stalu, o tai leidžia greitai ir be rūpesčių išvalyti stalą ir transportuoti jį darbo metu 15) Daug reguliavimo variantų 16) Elektros kabeliai, gražiai paslėpti ir neišsikišantys už pjovimo stalo matmenų 17) Galimybė pjaustyti sausai, t.y. be vandens 18) Galingas variklis ir didelis greitis 19) Pakeliamas variklis, kuris leidžia reguliuoti pjovimo gylį (maksimalus atstumas nuo stalo iki pjovimo disko yra 12mm, kai disko skersmuo yra 115mm) 20) Lazeris O svarbiausias pranašumas yra pasitenkinimas dirbant su šia pjaustykle

Wandeli
WANDELI QXZ-ZD 1800
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.