Viniakalė, TJEP KA-1, pneumatinė

TJEPKA-10110

Viniakalė TJEP KA-1 su tiesiniu vinių padavimu. Vinies ilgis 40-50mm.

Pneumatinė.

313,39 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Naudojimas:

Metalo jungiamosioms detalėms prikalti statyboje, rėmų gamyboje, baldų gamyboje.

 

Techniniai duomenys:

vinies ilgis: 40-50mm

vinies skersmuo: 4mm

naudojamos vinys: TJEP KA 40/40 anchor nails Galv. 12µ+,

TJEP KA 40/50 anchor nails Galv. 12µ+;

Ilgis 277 , plotis 112,  aukštis 254 mm;

darbinis slėgis 70-120PSI (4,8 - 8,3bar);

įrankio masė: 3,6 kg

sutepimas alyva: taip

reguliuojamas įkalimo gylis.

 

Viniakalė TJEP KA-1 profesionalios klasės įrankis. Vinis kala trumpais dažnais smūgiais. Prikalant metalines detales išvengiama metalo skeveldrų. Naudojamos tiesinės vinių juostos sujungtos plastiku TJEP KA 40/40. Lieto aliuminio korpusas su gumuota rankena. Nedidelės masės įrankis. Apkaba – lengvai užtaisoma.

Demonstracinis video:

TJEPKA-10110

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus