VINIAKALĖ, SN883, PNEUMATINĖ

MAX
MAXSN8830110

Viniakalė su tiesiniu vinių padavimu MAX SN883. Vinies ilgis 2" iki 3-1/4" (50-82mm).

Pneumatinė.

424,71 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Naudojimas:

palečių ir dėžių gamybai

karkasinėms medžio konstrukcijoms įrengti, sutvirtinti

tvorų statybai

grindų lentų, lagių montavimui

išorinių sienų apkalimui

sodo darbams

 

Techniniai duomenys:

vinies ilgis: 2" iki 3-1/4" (50-82mm).

apkabos talpa: 64 vinių

aukštis 310mm, ilgis 530mm

darbinis slėgis 70-120PSI (4,8 - 8,3bar);

vinies skersmuo: 0,113"-0,148" (2,87 – 3,75 mm).

įrankio masė: 3,6 kg

sutepimas alyva: taip

reguliuojamas įkalimo gylis.

 

Viniakalė MAX SN883 profesionalios klasės įrankis. Galingas. Naudojamos tiesinės vinių juostos sujungtos plastiku ar popierium su: lygiais, gofruotais ir srieginiais vinimis. Lieto aliuminio korpusas su gumuota rankena. Komplektuojamas su dviem nuleidimo mechanizmais: greitaveikiu-jautriu, pavienių šūvių. Vinių padavimo kanalas aliuminio/metalo. Nedidelės masės įrankis. Apkaba – lengvai užtaisoma. Įrankis turi pakabinimo kronšteiną patogiam laikymui nedarbo metu. Oro žarnos prijungimas 45 laipsnių kampo ir yra sukiojamas aplink savo ašį. Kalimo galvutė su integruotu magnetu prilaiko paskutinį vinį, o tai apsaugo nuo užsikirtimo.

MAX
MAXSN8830110

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Suteikiama garantija 12 mėn profesionaliam naudojimui

Daugiau apie garantiją