Naujiena

VINIAKALĖ, MAX NF255, PNEUMATINĖ

MAX
MAXNF2550110

Viniakalė su tiesiniu vinių padavimu. Vinys 18GA ilgis 5/8" - 2-1/8" (15-54mm).

Apdailos darbams.

Pneumatinė.

201,59 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
  • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
  • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
  • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Naudojimas:

Medžio durų, langų apvadams;

Vidaus ir lauko apdailinių detalių tvirtinimui;

Grindų paklotų tvirtinimui;

Baldų gamybai.

 

Techniniai duomenys:

Vinys 18GA ilgis: 5/8" - 2-1/8" (15-54mm).

apkabos talpa: 100 vinių

aukštis 240mm, ilgis 257mm

darbinis slėgis 60-100PSI;

įrankio masė: 1,3 kg

sutepimas alyva: taip

reguliuojamas įkalimo gylis.

 

Viniakalė MAX NF255 profesionalios klasės įrankis. Naudojamos tiesinės 18GA tipo sujungtos vinių juostos. Smaila ir išsikišusi kalimo galvutė patogi ir gerai tinka sunkiai prieinamoms vietoms. Lieto aliuminio korpusas su gumuota rankena. Vinių padavimo kanalas permatomo plastiko (galima matyti kiek liko šūvių). Lengvas  įrankis. Apkaba šoninio užtaisymo ir paprasta naudoti. Oro žarnos prijungimas 45 laipsnių kampo ir yra sukiojamas aplink savo ašį. Oro išleidimas gale prie oro padavimo. Integruotas garso slopintuvas. Nuleistukas su apsaugos mechanizmu.

MAX
MAXNF2550110

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Suteikiama garantija 12 mėn profesionaliam naudojimui

Daugiau apie garantiją