Viniakalė, 4PRO CN80, pneumatinė

4PROCN800110

Viniakalė su būgniniu vinių padavimu. Vinies ilgis 50-83mm.

Pneumatinė.

183,92 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Naudojimas:

palečių ir dėžių gamybai

karkasinėms medžio konstrukcijoms įrengti, sutvirtinti

tvorų statybai

grindų lentų, lagių montavimui

išorinių sienų apkalimui

sodo darbams

 

Techniniai duomenys:

vinies ilgis: 50-83 mm

apkabos talpa: 225-300 vinių

įrankio masė: 4,2 kg

sutepimas alyva: taip

darbinis slėgis: 4,8 - 6,5 bar

vinies skersmuo: 2,5-3,3 mm

 

Tai visiškai profesionalus įrankis, charakterizuojamas kaip labai patvarus ir galingas. Pneumatinė būgninė viniakalė CN80 naudoja viela sujungtas vinis: lygias, gofruotas ir sriegines. Galima atlikti iki 3 šūvių per sekundę. Mažos masės įrankis leidžia išgauti didelį manevringumą. Rankena aptraukta guma, ergonomiška, amortizuojanti - dirbant, apsaugo kaulų ir raumenų sistemą nuo perkrovų, kas yra daugelio traumų bei kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų priežastis. Viniakalės greitai ir tiksliai reaguoja į paleidimo mechanizmą, standartinė talpi ir lengvai užtaisoma apkaba.

Produktas išbandytas įmonėse gaminančiose medinius padėklus, medinę pakuotę ir sodui skirtus medinius gaminius.

4PROCN800110

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Jums taip pat gali patikti