Termovizorius, Seek Thermal Reveal Pro

Seek Thermal
RQ-EAA
Termovizorius, Seek Thermal Reveal Pro RevealPRO serija yra geriausia, ką sukūrė Seek Thermal. Šį termovizorių jau pamėgo medžiotojai, saugos tarnybos, policija ir pramonės atstovai. Galingas įrankis už prieinamą kainą. Sukurta profesionalams. Savybės ir privalumai: Atsparus aplinkai
799,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Termovizorius, Seek Thermal Reveal Pro

 • RevealPRO serija yra geriausia, ką sukūrė Seek Thermal.
 • Šį termovizorių jau pamėgo medžiotojai, saugos tarnybos, policija ir pramonės atstovai.
 • Galingas įrankis už prieinamą kainą. Sukurta profesionalams.

Savybės ir privalumai:

 • Atsparus aplinkai ir lengvai naudojamas RevealPRO sujungia aukštos kokybės 320 x 240 terminę matricą su galingu įrenginiu.
 • Jame taip pat įmontuotas galingas 300 liumenų LED, pasiekiamas mygtuko paspaudimu.
 • Tokios funkcijos kaip reguliuojamas jautrumas, konkrečios temperatūros arba skalės nustatymai ir įkandama €799 kaina palieka konkurentus toli už nugaros.

Pagrindindinės funkcijos:

 • Kontroliuojamas lygmuo - ieškokite konkrečios temperatūros arba temperatūrų skalės. Tai puikiai tinka apsaugai, medžiojantiems ar tiesiog ieškantiems temperatūros anomalijų.
 • Spinduliavimo kontrolė - skirtingi paviršiai reikalauja skirtingų nustatymų, todėl norėdami gauti tiksliausią rezultatą galėsite pasikeisti RevealPRO nustatymus pagal savo poreikius.
 • Standartinės kontrastingos paletės - vizualizacijos nuo juodai baltos skalės iki aukštų kontrastų, RevealPRO leis geriau suprasti matuojamų temperatūrų skirtumus.
 • Skalė palyginimui - termovizoriumi darytas nuotraukas galima analizuoti. Šalia esanti skalė leis susieti temperatūrą su spalva.
 • Atsparus smūgiams korpusas - anglies pluošto korpusas ir Corning® Gorilla® Glass ekranas leis įrenginį naudoti bet kokioje aplinkoje.
 • 4x skaitmeninis artinimas ir 32 laipsnių kampas - leidžia didinti vaizdą ir tiksliai identifikuoti anomalijas.

Video:
 

Seek Thermal
RQ-EAA

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Gamintojo suteikiama garantija 24 mėn fiziniams asmenims, įmonėms 12 mėn.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti