-26,25 €

Stūmiklis sniegui (83cm), Fiskars

Fiskars
143040
Fiskars profesionalus sniego stūmiklis Techniniai duomenys: Svoris 7000 g Ilgis 1480 mm Plotis 830 mm Lengvas įrankis efektyviam sniego stūmimui Aliuminio briauna priekyje Puikiai tinka dideliems plotams valyti Privirintos briaunos Nauja paviršiaus struktūra lengvinanti darbą Ant rankenų
125,00 € 151,25 € - 26,25 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771

Fiskars profesionalus sniego stūmiklis

Techniniai duomenys:

  • Svoris 7000 g
  • Ilgis 1480 mm
  • Plotis 830 mm
  • Lengvas įrankis efektyviam sniego stūmimui
  • Aliuminio briauna priekyje
  • Puikiai tinka dideliems plotams valyti
  • Privirintos briaunos
  • Nauja paviršiaus struktūra lengvinanti darbą
  • Ant rankenų yra atšvaitai
Fiskars
143040
Specifinė nuoroda

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Momentinis atsiskaitymas:

Atsiskaitymas grynais arba kortele kurjeriui pristatymo metu.

Banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, Luminor bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Visa, Mastercard.