Akcija

Skersinio pjovimo staklės, DeWalt DWS780 XPS, 1675W

DeWalt
DWS780XPS*3
Skersinio pjovimo staklės DeWalt DWS780 XPS. Šis skersinis pjūklas yra patobulinta DW718 versija. Pasižymi išskirtiniu pjovimo našumu pjaunant tiek mažus, tiek ir didelius medienos profilius (iki 110 x 303 mm). XPS pjūvio linijos indikatorius, apšviesdamas pjaunamą dirbinį, leidžia
920,00 € 1 355,00 € - 435,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Skersinio pjovimo staklės DeWalt DWS780 XPS. Šis skersinis pjūklas yra patobulinta DW718 versija. Pasižymi išskirtiniu pjovimo našumu pjaunant tiek mažus, tiek ir didelius medienos profilius (iki 110 x 303 mm). XPS pjūvio linijos indikatorius, apšviesdamas pjaunamą dirbinį, leidžia greitai ir tiksliai nustatyti pjūklą ir padidina produktyvumą. Naujasis greitas įstrižo kampo nustatymas leidžia tiksliai ir paprastai nustatyti iki 49° kampus į dešinę ir į kairę. Lengvai ir greitai įrankis gali būti permontuotas iš vienos vietos į kitą. Nauja kampų matavimo sistema leidžia tiksliai nustatyti pjaunamus kampus nuo 0° iki 50° į kairę ir nuo 0° iki 60° laipsniai į dešinę. Didelė dviguba slanki atrama teikia maksimalų patogumą didelių matmenų medžiagoms pjauti bet kokiu kampu. Horizontalūs linijiniai bėgiai naudoja bronzines kreipiamasias tam, kad užtikrintų maksimalų tikslumą pjaunant iki 345 mm pločio medžiagas. Kompaktiškas ir lengvo svorio dizainas leidžia transportuoti pjūklą darbo vietoje. Išskirtinė dulkių kontrolė ir nukreipimas nuo pjovimo ploto. Electroninis greičio reguliatorius – pjovimo greičiui reguliuoti (visoms medžiagoms išskyrus medieną). Naujoviškas griovelių stabdys leidžia nustatyti pjovimo gylį

 • Aukštis     396 mm
 • Ašmenų greitis     1900-3800 aps./min.
 • Ašmenų skersmuo     305 mm
 • Ašmenų vidinis skersmuo     30 mm
 • Galingumas (atiduodamas)     960 W
 • Galingumas (naudojamas)     1675 W
 • Gylis     470 mm
 • Ilgis     770 mm
 • Maks. Pjūvio gylis [pjūklo]     170 mm
 • Maks. pjūvio gylis esant 45°/45° (plotis x aukštis)     212 × 76
 • Nuožulnumo kampas     49/49°
 • Palenkimo kampas [į dešinę/į kairę]     60/50°
 • Pjūvio gylis esant 45°/90° (plotis x aukštis)     268 × 63 mm; 345 × 44 mm
 • Pjūvio gylis esant 90°/45° (plotis x aukštis)     211 × 112 mm; 244 x 76 mm
 • Pjūvio gylis esant 90°/90° (plotis x aukštis)     303 × 110 mm; 345 x 76 mm
 • Svoris     24.8 kg
 • Komplekte: Aukštos kokybės 60 dantų diskas, disko veržliaraktis, dulkių maišelis, medžiagų spaustuvas

Video apie produktą:

DeWalt
DWS780XPS*3

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

DeWalt akumuliatoriniams XR serijos suktuvams ir gręžtuvams suteikiama 36 mėn. garantija.

DeWalt perforatoriams suteikiama 36 mėn. garantija.

DeWalt viniakalėms ir šaudyklėms suteikiama 12 mėn garnatija. Taip pat 12 mėn garantija suteikiama kai kuriems senesniems gamintojo modeliams.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti