Akcija

Siaurapjūklis, Makita 4329K, 450W

Makita
4329K_MAK*2

Elektrinis siaurapjūklis Makita® 4329K. Su greičio reguliavimo sistema. 3 švytuoklinio pjovimo parinktys. Kairinių arba dešininių nuosklembų iki 45 laipsnių pjovimas, tikslios 90 ir 45 laipsnių padėtys. Trijų pakopų švytuoklinis judesys.

75,00 € 105,00 € - 30,00 €
Su mokesčiais

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
 
 
 
 
 
 
 
 
Terminas, mėn.:
24
/
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - , - , - , - , - , - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %), - , - . Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 • Patikimas pristatymas su DPD Patikimas pristatymas su DPD
 • Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai Saugus apsipirkimas. Tik saugūs mokėjimo būdai
 • Pinigų ir prekių grąžinimo garantija Pinigų ir prekių grąžinimo garantija

Elektrinis siaurapjūklis Makita® 4329K

Savybės ir privalumai:

 • Su greičio reguliavimo sistema.
 • 3 švytuoklinio pjovimo parinktys.
 • Kairinių arba dešininių nuosklembų iki 45 laipsnių pjovimas, tikslios 90 ir 45 laipsnių padėtys.
 • Trijų pakopų švytuoklinis judesys
 • Galima pajungti siurblį

Techniniai duomenys:

 • Ilgis 208 mm
 • Svoris 1,9 kg
 • Galingumas 450W
 • Pjaunamo lakšto storis: medienoje 90° - 65mm, metale 90° - 6mm
 • Judesių skaičius - 500-3100min-1
 • Judesio eiga - 18mm
 • Su plastikiniu lagaminu

 

  Makita
  4329K_MAK*2
  Papildomi duomenys
  Galia
  450 W
  Maks. pjovimo gylis
  65 mm
  Maks. sūkių sk.
  3100 sūk./min

  Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

  irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

  Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

  Daugiau apie pristatymą

  Prekių grąžinimas

  Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

  Daugiau apie grąžinimą

  Saugumas

  Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

  Mokėjimo būdai

   

  Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

  Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

  Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

  Išsimokėtinai. General Financing;

  Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

  Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

  Visi Makita įrankiai kruopščiai patikrinami ir išbandomi prieš išsiunčiant juos iš gamyklos. Suteikiama garantija dėl gamybos ir medžiagų broko. Gedimo atveju VISĄ įrankį grąžinkite įmonei, teikiančiai grantinį aptarnavimą. Jei apžiūros metu bus nustatyta, kad įrankis sugedo dėl gamybos ar medžiagų broko, visi remonto darbai bus atliekami nemokamai. Garantija netaikoma įrankiams, kuriuos taisė arba bandė taisyti kiti asmenys, kai remontas reikalingas dėl normalaus susidėvėjimo, kai įrankis buvo naudojamas netinkamai arba jis buvo sugadintas dėl avarijos; kai netinkamas naudojimas yra akivaizdus - gedimas atsirado dėl įrankio naudojimo viršijant jo galią, naudojant įrankį po dalinio gedimo arba su netinkamais priedais.
   
  Garantija suteikiama 24 mėnesiams nuo pirkimo dienos esančios pirkimą patvirtinančiame dokumente. Įmonėms garantija - 12 mėnesių

  Daugiau apie garantiją

  Jums taip pat gali patikti