Termovizorius, Seek Thermal CompactPro - iPhone

Seek Thermal
LQ-EAA

Termovizorius, Seek Thermal CompactPro - iPhone. Galingas termovizoriaus modulis, paverčiantis IOS įrenginius į termines kameras. 320 x 240 matrica ir rankinis fokusavimas leidžia tikrinti instaliacijas, ieškoti statybinio ar instaliacinio broko.

599,00 €
Su mokesčiais
Arba Užsakykite telefonu: 8 673 31771
 

 

 

Termovizorius, Seek Thermal CompactPro - iPhone

Savybės ir privalumai:

 • Galingas termovizoriaus modulis, paverčiantis IOS įrenginius į termines kameras.
 • 320 x 240 matrica ir rankinis fokusavimas leidžia tikrinti instaliacijas, ieškoti statybinio ar instaliacinio broko.
 • Puikus įrenginys ne tik darbui, bet ir aktyviam laisvalaikiui.
 • PRO serijos termovizoriai leidžia detaliai fiksuoti temperatūrų skirtumus, analizuoti nuotraukas.
 • Labai detalus vaizdas, nuotraukos tinka analizei.

Pagrindindinės funkcijos:

 • Kontroliuojamas lygmuo - ieškokite konkrečios temperatūros arba temperatūrų skalės. Tai puikiai tinka apsaugai, medžiojantiems ar tiesiog ieškantiems temperatūros anomalijų.
 • Spinduliavimo kontrolė - skirtingi paviršiai reikalauja skirtingų nustatymų, todėl norėdami gauti tiksliausią rezultatą galėsite pasikeisti CompactPRO nustatymus pagal savo poreikius.
 • Standartinės kontrastingos paletės - vizualizacijos nuo juodai baltos skalės iki aukštų kontrastų, CompactPRO leis geriau suprasti matuojamų temperatūrų skirtumus.
 • Skalė palyginimui - termovizoriumi darytas nuotraukas galima analizuoti. Šalia esanti skalė leis susieti temperatūrą su spalva.
 • Rankinis fokusavimas - susikoncentruokite į objektus, kuriuos norite stebėti.
 • Radiometrinis failų formatas -  leidžia atlikti gilią ir nuodugnią terminio vaizdo analizę ir dokumentaciją.

Suderinamų įrenginių sąrašas - čia

Seek Thermal
LQ-EAA

Pristatymas Lietuvoje ir Europoje

irankiucentras.lt užtikrina greitą, bei saugų pirkinių pristatymą visoje Lietuvoje bei Europje. Dirbame su patikimais partneriais - siuntų pristatymo bendrove DPD, kuri vykdo "Patikimas pristatymas" politiką: visos įsigytos prekės bus pristatytos per 1 - 4 d.d. jei prekė nėra užsakoma iš gamintojo. 

Užsakytos prekės supakuojamos ir siunčiamos Jūsų nurodytu adresu ir laiku arba pristatomos į pasirinktą PickUp tašką. Apie siuntos išsiuntimą informaciją gausite el. paštu ir telefonu. Apie siuntos pristatymą informaciją gausite SMS žinute.

Daugiau apie pristatymą

Prekių grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Daugiau apie grąžinimą

Saugumas

Parduotuvė apsaugota sertifikuota SSL technologija ir atitinka aukščiausius saugumo standartus. Jungiantis naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims. Visi mokėjimų duomenys yra koduojami 2048-bit SSL sertifikatu ir tvarkomi pagal PCI DSS standartus.

Mokėjimo būdai

 

Momentinis atsiskaitymas banko pavedimu su nukreipimas į Jūsų elektroninę bankininkystę. Dirbame su šiais bankais: SEB bankas, Swedbank bankas, DNB bankas, Šiaulių bankas, Citadele bankas, Nordea bankas, Medicinos bankas, Danske Bank, Paysera, Mistertango;

Banko kortele. Visa, Mastercard, Maestro ir American Express;

Grynaisiais arba banko kortele kurjeriui. Kuomet pristatome prekes;

Išsimokėtinai. General Financing;

Bitcoin. Virtuali decentralizuota valiuta.

Daugiau apie saugumą ir mokėjimus

Gamintojo suteikiama garantija 24 mėn fiziniams asmenims, įmonėms 12 mėn.

Daugiau apie garantiją

Jums taip pat gali patikti